Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Forum Norwegia

Napisz Obserwowane wątki
Angelika Mojak
Angelika Mojak 01-04-2021 09:51 1779 2

Dom na wsi czy mieszkanie w mieście

Co jest lepsze dla rodziny z dziećmi?

orime orime przed chwilą

Z rodzicami mieszkałam w bloku z wielkiej płyty na 46m, z mężem mieliśmy ważne mieszkanie o powierzchni 34m. Na tyle fajny był układ, ze i rodzice gdy nas ...

Od redakcji

Norwegia uznaje niepodległość Palestyny. Izrael zareagował błyskawicznie

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Norwegia uznaje niepodległość Palestyny. Izrael zareagował błyskawicznie

Jan Kowalski Jan Kowalski 9 minut temu

Czemu jeszcze nie uznali niepodleglosci Szkocji i Katalonii????

Od redakcji

Kolejny energetyczny kryzys w Norwegii? Poziom wody na północy dramatycznie niski

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Kolejny energetyczny kryzys w Norwegii? Poziom wody na północy dramatycznie niski

Grom Boga Grom Boga 7 godzin temu

Kiedy 18 lat temu przybyłem do Norwegii to światła w domach ,sklepach , urzędach wszędzie się paliły 24h to samo latarnie na ulicach że o jupiterach nie ...

Od redakcji

Tajemnica norweskiego kabla. „Ważne, by nie wykluczać celowego działania Rosjan”

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Tajemnica norweskiego kabla. „Ważne, by nie wykluczać celowego działania Rosjan”

butterfly :)) butterfly :)) 13 godzin temu

Ach ten kabel! To pan Janek opchnal na skupie zlomu razem z puszkami

Od redakcji

Korona norweska najsilniejsza od marca. Którą ścieżką podąży waluta?

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Korona norweska najsilniejsza od marca. Którą ścieżką podąży waluta?

Z Norwegii Z Norwegii 14 godzin temu

A co nas interesuje kurs korony do dolara i euro ? Nas interesuje kurs do złotego.

Od redakcji

„Kryzys jajeczny” w Norwegii trwa. Kraj fiordów na import jajek wydał już 27 milionów koron

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu „Kryzys jajeczny” w Norwegii trwa. Kraj fiordów na import jajek wydał już 27 milionów koron

Z Norwegii Z Norwegii 14 godzin temu

Braki towarów jak za komuny a podobno najbogatszy kraj świata haha

Od redakcji

Norweska młodzież to mali przestępcy? Fakty mówią same za siebie

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Norweska młodzież to mali przestępcy? Fakty mówią same za siebie

Eli Bulls Eli Bulls 20 godzin temu

Rosnie w sile nastoletnie bandystwo w Norge. Rzad i opiekunowie oraz szkoly zamykaja oczy. Nieletnich bandytow powinno sie traktowac jak osoby dorosle skoro ...

Myśliwy
Myśliwy 21 godzin temu 84

Zamach na premiera Słowacji

Komu premier FICO nadepnął na odcisk??? youtu.be/_B_8_wrvME0?si=mzcz_WZEh66yEizo

Więcej postów
Norsk Forum Tematy Odpowiedzi Ostatni post
Nie ma nowych postów 38 367
przez noregg | 04-05-2024 03:01 Pokaż najpierw ostatnie posty
Nie ma nowych postów 49 129
przez kamilpiotr | 27-04-2023 09:18 Pokaż najpierw ostatnie posty

Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok