Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
reklama | kup tutaj »

Forum Norwegia

Napisz Obserwowane wątki
Od redakcji

Z azylu nad fiordami na ukraiński front? Norwegia zmienia prawo

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Z azylu nad fiordami na ukraiński front? Norwegia zmienia prawo

jan kaczmarek jan kaczmarek 3 godziny temu

Ja rozumiem...kobiety, dzieci. Ale te młode i starsze byki plątające się po NO i gadające jeszcze do tego bezczelnie po rusku? Dać im kałachy do łap i na ...

Od redakcji

Bodø pełne szpiegów? Policja radzi zachować czujność

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Bodø pełne szpiegów? Policja radzi zachować czujność

Andreas Krasowski Andreas Krasowski 4 godziny temu

Po polsku poprawnie piszemy "na Ukrainie". Natomiast "w Ukrainie" jest rusycyzmem.

Od redakcji

Uchodźcy z Ukrainy. Jak Norwegia wypada na tle Europy?

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Uchodźcy z Ukrainy. Jak Norwegia wypada na tle Europy?

Pola89 Pola89 7 godzin temu

Nieźle bajki opowiadasz. Praca w urzędach od ręki? Wszyscy w jednym worze? Albo beznadziejny z kogoś fachowiec skoro po 20 latach w Norwegii zabrał mu pracę ...

Od redakcji

Mieszkańcy Norwegii zagrożeni nową chorobą. Pierwsze przypadki na północy już są

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Mieszkańcy Norwegii zagrożeni nową chorobą. Pierwsze przypadki na północy już są

Joanna Kuchnicka Joanna Kuchnicka 14 godzin temu

Myśliwy napisał: Filantrop Gates który finansuje wszystko dla dobra ludzkości. Takie ma chłop dobre serce. Za każdym razem portfel Billa jest grubszy. Co za ...

Od redakcji

Norweska młodzież to mali przestępcy? Fakty mówią same za siebie

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Norweska młodzież to mali przestępcy? Fakty mówią same za siebie

Joanna Kuchnicka Joanna Kuchnicka 14 godzin temu

Niezainteresowany napisał: Niezainteresowany! NIE INTERESUJ SIE!!! Debilne komentarze odzwierciedlaja twoj poziom intelektualny. Odstaw te kolorowe tabletki. ...

Wojciech Zakrzewski
Wojciech Zakrzewski 12-08-2022 08:47 1674 6

wyprowadzka

mam pytanie,wyprowadzam sie z norwegi ,mam samochod zarejestrowany na mnie w norwegi.co i gdzie musze zrobic aby go wyrejestrowac w norwegi i legalnie ...

Arkadiusz33 Arkadiusz33 2 dni temu

Witam. Kolego chce kupić w pl auto od polaka na norwezkich numerach. Co musze zrobić przed i po zakupie takiego auta. Dodam ze jest one zarejestrowane na niego ...

renata gustavsen
renata gustavsen 18-07-2022 12:50 2183 5

ogrod

hej czy sa tu osoby ktore intresuja sie ogrodnictwem i maja ochote na wymiane doswiadczen ...ja wlasnie przeprowadzilam sie w nowe miejsce gdzie mam duzy ...

Angelika Mojak Angelika Mojak 2 dni temu

Ogród warto zaplanować jako całość a nie pojedyncze rabatki. Przy wyborze nasadzeń wziąć pod uwagę okoliczny krajobraz, architekturę budynku i warunki ...

agam
agam
29-10-2010 20:42 21790 15

Remont łazienki- nowe reguły

Chciałam zapytać osoby które zajmują się w Norwegii remontami domów, jak wygląda przestrzeganie nowego prawa dotyczącego remontów łazienek. Jestem po lekturze ...

orime orime 2 dni temu

To wszystko zależy od tego co jest do zrobienia. Każda łazienka jest inna. Były małe łazienki a dużo narożników półeczek to wiadomo że czasowo i finansowo ...

Więcej postów
Norsk Forum Tematy Odpowiedzi Ostatni post
Nie ma nowych postów 38 367
przez noregg | 04-05-2024 03:01 Pokaż najpierw ostatnie posty
Nie ma nowych postów 49 129
przez kamilpiotr | 27-04-2023 09:18 Pokaż najpierw ostatnie posty

Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok