Cieśla konstrukcyjny - Tømrer - Jobbvikar AS

Nordland (Norwegia), Svolvær  |   29-05-2017 10:53   |  Numer ogłoszenia: 75693
  • Stanowisko:Cieśla konstrukcyjny - Tømrer
  • Branża:Budownictwo
Firma Jobbvikar AS poszukuje do pracy w Norwegii:

Cieśli konstrukcyjnych - Tømrer

Miejsce pracy: Svolvaer, Harstad

Start pracy: jak najszybciej
  • Miejsce pracy:
    Svolvaer, Harstad
  • Opis stanowiska:
    Obowiązki:
    - montaż konstrukcji zewnętrznych ścian elewacyjnych,
    - montaż konstrukcji wewnętrznych ścian działowych zgodnie z rysunkiem technicznym,
    - montaż folii izolacyjnej,
    - montaż ocieplenia z wełny mineralnej,
    - obijanie zewnętrznej konstrukcji panelami,
    - obijanie wewnętrznej konstrukcji płytami kartonowo-gipsowymi,
    - montaż sufitów podwieszanych,
    - montaż okien, drzwi oraz listw wykończeniowych.
  • Wymagania:
    Wymagania:
    - Znajomość języka angielskiego lub norweskiego,
    - Minimum 2-3 lata udokumentowanego bieżącego stażu w zawodzie,
    - Umiejętność czytania rysunku technicznego,
    - Norweski numer personalny,
    - Aktualne pozwolenie na pracę na terenie Norwegii,
    - Aktualna karta podatkowa Skattekort na rok 2017.
  • Oferujemy:
    - Legalne zatrudnienie na norweskich warunkach,
    - Ubezpieczenie w pracy, w trakcie dojazdu oraz powrotu z pracy do domu,
    - Zakwaterowanie firmowe (odpłatne),
    - Opiekę konsultanta.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zapraszamy do kontaktu:
    tel. +47 484 33 003
    lukas@jobbvikar.no