CIEŚLA ZBROJARZ / SHUTTERING CARPENTER

Cała Norwegia  |   09-10-2015 10:09   |  Numer ogłoszenia: 59163
  • Stanowisko:CIEŚLA ZBROJARZ / SHUTTERING CARPENTER
DLA NASZEGO KLIENTA - NORWESKIEJ FIRMY BUDOWLANEJ, POSZUKUJEMY AKTUALNIE OSÓB Z DOŚWIADCZENIEM NA STANOWISKU: CIEŚLA ZBROJARZ / SHUTTERING CARPENTER
  • Miejsce pracy:
    Norwegia / Bergen
  • Opis stanowiska:
    Osoba zatrudniona na stanowisku, odpowiedzialna będzie za wykonywanie szalunków i zbrojeń w obiektach mieszkalnych i komercyjnych.
  • Wymagania:
    • Minimum 3 lata doświadczenia jako cieśla zbrojarz, na zagranicznych projektach
    • Wymagane doświadczenie z systemami szalunkowymi PERI-DOKA
    • Mile widziane doświadczenie w krajach skandynawskich
    • Bardzo dobra znajomość rysunku
    • Dobra znajomość j. angielskiego lub j. norweskiego jest wymogiem koniecznym
  • Oferujemy:
    • Umowę o pracę bezpośrednio z norweską firmą - możliwość dłuższej współpracy
    • Wynagrodzenie w wysokości 180 NOR/godz. brutto.
    • Pracę 37,5 - 50 godz/tygodniowo
    • Zakwaterowanie w koszcie 4 tyś NOR/m-c
    • Możliwa praca w systemie rotacyjnym
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy: jan@globetek.pl