Dekarze pilnie poszukiwani

Cała Norwegia  |   07-03-2017 16:27   |  Numer ogłoszenia: 73545
  • Stanowisko:Dekarz
ES-Perfekt (Agencja Pracy Czasowej Nr. Cert. 5668)W związku z nowym projektem realizowanym w jendnej z największych firm dekarskich w Norwegii zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowiska:

Dekarz - Folia PCV i Papa Termozgrzewalna”
Ilość wakatów: 20
Miejsce pracy: Oslo, Stavanger, Kristiansand
Nr ref.: Dekarz 3/17

  • Miejsce pracy:
    Oslo, Stavanger, Kristiansand
  • Opis stanowiska:
    - zgrzewanie folii PCV
    - układanie papy termozgrzewalnej

    Od kandydatów pracodawca norweski oczekuje doświadczenia w w/w zawodzie.
  • Wymagania:
    - komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
    - doświadczenie w zgrzewaniu folii i/lub papy termozgrzewalnej
    - gotowość do pracy w Norwegii
    - umiejętność pracy samodzielnej
    - mile widziane doświadczenie w krajach skandynawskich
  • Oferujemy:
    Pracodawca norweski oferuje:

    - atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia (powyżej 200 NOK/h)
    - możliwe długie dni pracy
    - długoterminowe kontrakty
    - pracę w stabilnej dużej norweskiej firmie
    - umowę, ubezpieczenie, socjalne na warunkach norweskich

    Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub norweskim oraz o załączanie do dokumentów referencji pisemnych lub telefonicznych

    rekrutacja@es-perfekt.pl
    www.es-perfekt.pl

    Odwiedź nas na www.facebook.com/esperfekt i dowiaduj się o pilnych ofertach jako pierwszy!
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.
    Umieszczenie w CV klauzuli jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.