Euroweld poszukuje inzyniera konstrukcji stalowych

Viken, Lørenskog  |   25-06-2017 22:04   |  Numer ogłoszenia: 76377
  • Stanowisko:inzynier lub technik
  • Branża:Konstrukcja
EuroWeld Stål-entreprenør    (Wykonawca robót w stali)Poszukujemy inżyniera lub technika
Posiadamy wiele ciekawych zleceń i potrzebujemy inżyniera ( tuż po studiach lub już z doswiadczeniem) na stanowisko : inżynier konstruktor ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Koordynacja projektowania usług, procesów i zasobów, projektowanie i produkcja                     konstrukcji stalowych
  • Opracowywanie potrzeb związanych z własną produkcją i produkcją nabytą
  • Koordynacja i opracowanie dokumentacji funkcjonalno-uzytkowej FDV (FDV=zarządzanie,użytkowanie i zabezpieczanie)
  • Dbalosc o bezpieczene i efektywne rozwiazania , wspolpraca i kontakt z osobami wewnątrz firmy i poza nią
Potrzebujemy właśnie CIEBIE, o ile potrafisz znaleźć dobre rozwiązania, lubisz pracę z rysunkami i modelami w 3D, i o ile umiesz dobrze i efektywnie porozumiewać się z innymi wspólpracownikami.INNE POŻĄDANE KWALIFIKACJE:
  • Prostolinijność i uczciwość a także zdolność do współpracy, inicjatywy i wysiłku
  • Nastawienie na osiąganie dobrych rezultatów przy jednoczesnej dobrej organizacji wykonywanych przez siebie obowiązków
  • Dobra umiejetność wyrażania się pisemnie i słownie w języku norweskim, angielskim i chętnie w jezyku polskim
  • Brak doświadczenia w pracy z konstrukcjami stalowymi może byc rekompensowana wyraźną ochotą do nauki w tej dziedzinie
OFERUJEMY:
  • Środowisko pracy , w którym wszyscy troszczą się o siebie nawzajem i pomagają sobie w osiągnięciu wspólnego celu
  • Wyzywające zadania i wsparcie
  • Konkurencyjne warunki
Bliższych informacji mo udzielić kierownicy produkcji: Daniel Kostrzewski, tel.957 60 748 lub Magnor Sletten tel.929 96 459 Podanie wraz z CV nalezy wysylać na adres mailowy Daniela Kostrzewskiego: daniel@euroweld.no    magnor@euroweld.no                                           www.euroweld.no
  • Miejsce pracy:
    Lørenskog Norwegia