Mechanik / Elektryk w Fabryce EPS Utrzymanie ruchu

Nordland (Norwegia), Herøyholmen  |   24-10-2016 09:48   |  Numer ogłoszenia: 65807
  • Stanowisko:Mechanik / Elektryk
  • Branża:Przemysł
Witamy jestesmy Brakasser AS , zajmujemy sie produkcja opakowan z izoporu EPS. W zwiazku z dynamicznym rozwojem firmy.

Poszukujemy osob na stanowiska :

Mechanika oraz Elektryka

do pracy w Norwegii w fabryce
opakowań z EPS (polistyrenu
spienionego). Nasza fabryka miesci sie w 8850 HERØY .
Druga fabryka powstaje w 8135 SØRARNØY.

Obowiązki
-Utrzymanie ruchu maszyn
-Obsługa urządzeń przygotowanie oraz wyregulowanie i  konserwacja
-Prowadzenie, nadzór i kontrola procesów produkcyjnych
czyszczenie pomieszczeń i urządzeń produkcyjnych oraz obsługa urządzeń i procesów czyszczenia
-Kontrola jakości produktu

Wymagania
-Dobra znajomosc jezyka angielskiego
-Wykształcenie o protilu technicznym/mechanicznym
-Zmysł techniczny (podstawowa znajomość  rysunku technicznego ,hydraulika
 siłowa, pneumatyka ,obsługa maszyn produkcyjnych)
-Umiejetnosc czytania schematow instalacji elektrycznych
-Znajomosc budowy wtryskarek oraz automatyki bedzie  dodatkowym atutem
-Mile widziana umiejetnosc spawania.
-Znajomosc obslugi komputera (Excel , Word )

Nasza oferta
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Stala prace bez posrednikow u Norweskiego pracodawcy
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Podatki i skladki emerytalne oplacane w norwegii
-Interesujaca prace i mozliwosc rozwoju

Sposób aplikowania
Aplikacje prosimy wysylac droga mailowa na adres brakasser.as@gmail.com
Skontaktujemy sie z wybranymi kandydatami.
  • Miejsce pracy:
    Nordland , 8850 Herøy
  • Opis stanowiska:
    Obowiązki:
    -Obsługa urządzeń przygotowanie oraz wyregulowanie i konserwacja
    czyszczenie pomieszczeń i urządzeń produkcyjnych oraz obsługa urządzeń i procesów
    czyszczenia
  • Wymagania:
    -Bardzo dobra znajomosc jezyka angielskiego
    -Zmysł techniczny (podstawowa znajomość rysunku technicznego ,hydraulika
    siłowa,obsługa maszyn produkcyjnych)
    -Znajomosc budowy wtryskarek oraz automatyki bedzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy:
    -Prace w mlodym zespole
    -Podatki i skladki emertyalne oplacane w norwegii