Płytkarz, kafelkarz

Viken, Sandvika  |   20-02-2017 11:09   |  Numer ogłoszenia: 56530
  • Stanowisko:Płytkarz
Poszukujemy płytkarz, kafelkarza z minimum 3 letnim doświadczeniem w Norwegii.

Wymagania:
Udokumentowanie wykształcenia.
Znajomość j. norweskiego (lub angielskiego).
Wymagane posiadanie prawa jazdy kat. B. Mile widziane posiadanie własnego samochodu.
Norweski nr komórkowy. Norweski numer personalny. Dokumenty z rejestracji w UDI, Skatteetaten.
Mile widziane posiadanie własnego wyposażenia, narzędzi - w okresie próbnym
Referencje, historia zatrudnienia.
CV.

Miejsce pracy: Oslo, Sandvika i okolice Opis stanowiska:

Praca na projektach domów jednorodzinnych w okolicach Oslo, Bærum, Sandvika w ekipie doświadczonych współpracowników.

Oferujemy:

Stabilna i konkretna oferta pracy w norweskiej firmie.
Kontrakt na 3-miesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia.

Na spotkanie proszę zabrać ze sobą:
CV, referencje, świadectwo ukończenia szkoły, inne dokumenty uprawniające do wykonywania zawodu, dokument potwierdzający zameldowanie w Norwegii, kartę podatkową.