Renholdsleder

Oslo, okręg miasta  |   29-11-2017 17:09   |  Numer ogłoszenia: 75219
  • Stanowisko:Renholdsleder
  • Branża:Inne
Grønt Renhold AS jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży utrzymywania czystości. Swoje usługi świadczymy zarówno dla klientów prywatnych jak i firm. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu sprzątania. W chwili obecnej zatrudniamy 20 osób i wykonujemy około 700 zleceń miesięcznie. Działamy w rejonie Oslo, Akershus i Buskerud.
Działalność naszej Firmy odznacza się wysokim profesjonalizmem wypracowanym w ciągu wielu lat obecności na rynku. Wobec każdego klienta stosujemy indywidualne podejście, tak aby zoptymalizować warunki współpracy. W związku z ciągłym rozwojem, Grønt Renhold AS zwiększa szeregi kadrowe poszukując osób do na stanowisko Renholdsleder.

Praca na tym stanowisku łączyć będzie wspólną pracę z pracownikami liniowymi na zleceniach u klienta, nadzór nad jakością, pracę administracyjną, oraz w razie potrzeby bezpośredni kontakt z klientami.
  • Miejsce pracy:
    Oslo, Akershus
  • Opis stanowiska:
    Do zadan osoby na tym stanowisku bedzie nalezec:
    - nadzór nad personelem sprzątającym,
    - szkolenia praktyczne i teoretyczne nowych pracownikow
    - weryfikacja stanu czystości na podległych obiektach,
    - dbanie o gospodarkę magazynową,
    - dbałość o wysoką jakość i prawidłową technologię oraz terminowość wykonywanej usługi
    - kontakt z Klientami firmy, nadzor nad przestrzeganiem zawartych umow,
    - nadzor nad przestrzeganiem przepisów HMS
    - wsparcie w procesie rekrutacji nowych pracownikow
  • Wymagania:
    - Min. 1 rok praktyki w serwisie sprzątającym
    - dobra znajomosc jezyka norweskiego w mowie i pismie
    - znajomość srodkow czystosci i technik sprzątania
    - Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
    - Umiejętność rozwiązywania problemów
    - Bardzo dobra organizacja pracy
    - Samodzielność oraz inicjatywa w rozwiązywaniu problemów
    - Umiejętność efektywnego delegowania zadań
    - sprawna obsługa komputera i aplikacji typu pakiet MS Office
    - prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy:
    - Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    - Zatrudnienie w elastycznym, pełnym lub niepełnym wymiarze godzin miedzy 40% – 100% etatu.
    - Atrakcyjne wynagrodzenie
    - Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
    - Samochód służbowy w ramach pełnionych obowiązków
    - Przyjazną atmosferę pracy
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosimy o przesylanie aplikacji na adres jobb@gront-renhold.no z dopiskiem Renholdsleder.