Praca w salonie kosmetycznym Majorstuen, Oslo

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   03-05-2023 14:43   |  Numer ogłoszenia: 56769
  • Stanowisko:Pracownik salonu kosmetycznego
  • Branża:Fryzjerstwo, Kosmetyka

MAKIA Skjønnhets Salong på Majorstuen - OSLO
to nieustannie rozwijający się salon kosmetyczny oferujący profesjonalne, a zarazem bezpieczne zabiegi z zakresu kosmetologii.

Poszukujemy osoby otwartej, miłej, szanującej pracę i swoich klientów. Wymagane doświadczenie w zawodzie.

Szczegółowe informacje pod numerem tel. 978 63 836 lub mail: kontakt@makia.no. http://www.makia.no/

  • Miejsce pracy:
    Oslo - Majorstuen
  • Opis stanowiska:
    Szukamy zarowno stylistki rzes jak i paznokci oraz specjalistki depilacji.
    Jesli wykonujesz jeden z ponizszych zabiegow to mamy prace dla Ciebie:
    umiejętność pracy z twardym woskiem
    umiejętność pracay z lakierem hybrydowym i żelem ,
    umiejętność wykonywania manicure, pedicure
    przedłużanie rzęs oraz regulacja brwi, farbowanie rzęs i brwi,
    kompleksowa obsługa klientów salonu w oparciu o standard obsługi
  • Wymagania:
    jezyk norweski / minimum angielski
    dokładność
    wysoka kultura osobista
    umiejętność pracy w zespole
    dobra prezencja i miła aparycja
  • Oferujemy:
    motywujące wynagrodzenie
    możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach
    pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole

Zobacz więcej zdjęć