Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Tonsberg - Norwegia

Czytali temat:
lugoo85 kowalski bartekm17 M (4376 niezalogowanych)
41 Postów
Kasia O.
(kasiaiwaldek)
Nowicjusz
pozdrowienia dla wszystkich Polek mieszkających w Tonsbergudziewczyny odzywajcie sie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-10  
Odpowiedz   Cytuj
555 Postów
inga s.
(limetka81)
Wyjadacz
CZEŚĆ JA MIESZKAM W SEM 6 KM OD TONSBERG. POZDRAWIAM MOŻE SĄ JESZCZE INNI LUDZIE? FAJNIE BYŁOBY SIĘ POZNAĆ.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-6  
Odpowiedz   Cytuj
90 Postów
ANNA W
(WąSIK)
Początkujący
WITAM! JA MIESZKAM W TONSBERGU POZDRAWIAM
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
41 Postów
Kasia O.
(kasiaiwaldek)
Nowicjusz
ludzie tak dużo tu Polaków mieszka a tylko dwie osoby się odezwały . Limetka poznać zawsze sie można bo znajomych nigdy za wiele. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
90 Postów
ANNA W
(WąSIK)
Początkujący
CHYBA POPROSTU MAŁO LUDZI Z TONSBERGA JEST ZAREJESTROWANYCH NA TEJ STRONCE.CHYBA W TYM PROBLEM LEżY,BO NAPEWNO ODEZWALI BY SIE A CO DO NOWYCH ZNAJOMOSCI TO śWIETNY POMYSŁ.JA MUSZE SIE PRZYZNAć żE DO TEJ PORY NIESZUKAŁAM ZNAJOMOśCI BO UWAżAŁAM żE NIEJEST MI TO POTRZEBNE,ALE CZASEM FAJNIE BY BYŁO Z KIMś POGADAć POZDRAWIAM WSZYSTKICH
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-7  
Odpowiedz   Cytuj
555 Postów
inga s.
(limetka81)
Wyjadacz
ja też nie szukałam ale zaczęło mi to już doskwierać. może jakiś wypad na kawę lub coś takiego?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Jessi Z
(orzeszek)
Wiking
dzisiaj robie rogaliki zapraszam wszystkie dziewuszki z tonsbergu i okolic myk marketingowy moze to zacheci do integrowania sie hahha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-11  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Benka)
Wiking
Hey
Ja też jestem z okolic Tonsbergu
Pozdrawiam dziewczyny
Zgłoś wpis
Oceń wpis:14  
Odpowiedz   Cytuj
90 Postów
ANNA W
(WąSIK)
Początkujący
CZEść DZIEWCZYNY MAM PYTANIE CZY WY TEż MIAŁYśCIE PROBLEM Z WEJśCIEM NA Tą STRONKE??JA PRZEZ 3 DNI NIEMOGŁAM WEJść JAKAś PEWNIE AWARIA.A CO DO TEJ KAWKI TO FAJNIE BYŁOBY SIE SPOTKAć MOżE UMóWIŁYBYśMY SIE NA JAKIś DZUIEń.ZAPROPONUJCIE COś.I JESZCZE JEDNO PYTANKO,CZY KTóRAś Z WAS MA DZIECI????POZDRAWIAM MOCNO
Zgłoś wpis
Oceń wpis:6  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
michal karpinski
(Michas)
Wiking
hej ja tez jestem z Tonsbergu pozdrawiam goraco drogie panie............
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok