Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

Szukam mam z okolic Bergen - Norwegia

Czytali temat:
ARKADIUSZ ROZANSKI arkadiusz rozanski Kamila Sygutowska grazyna h H Krzyszt Kris LukaszC Ce pmvppl Asia Nowakowska Lukasz Chrupek Joanna Gonka ...aurus Colins (5997 niezalogowanych)
6 Postów
Agnieszka wrese
(aagguullaa)
Wiking
Witam
Mieszkam na Paradisie ze swoją 8 miesięczną córeczką, szukamy koleżanek na wspólne spacery, spotkania przy kawce
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
63 Posty
Anita Paśnik
(magda2)
Początkujący
Hej Ja mieszkam na blomsterdalem, koło szkoły ytrebygda. Mam 7 miesięcznego synka Gdzie dokładnie mieszkasz? Z chęcią spotkam się na spacerek lub kawkę
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(mkj1904)
Wiking
Hej. My mieszkamy na Soreigrend ( okolice lotniska ). Mam prawie roczną córeczkę i 4 - latkę przedszkolaka Też z chęcią spotkami się na pogaduszki i spacer. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Agnieszka wrese
(aagguullaa)
Wiking
magda2 napisał:
Hej Ja mieszkam na blomsterdalem, koło szkoły ytrebygda. Mam 7 miesięcznego synka Gdzie dokładnie mieszkasz? Z chęcią spotkam się na spacerek lub kawkę

Witam) Mieszkam na Statsministermichelsens veg to jest przy głównej ulicy, blisko Remy 1000
serdecznie zapraszamy)) Siedzimy samiutkie w domku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:4  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Agnieszka wrese
(aagguullaa)
Wiking
mkj1904 napisał:
Hej. My mieszkamy na Soreigrend ( okolice lotniska ). Mam prawie roczną córeczkę i 4 - latkę przedszkolaka Też z chęcią spotkami się na pogaduszki i spacer. Pozdrawiam


Witam Mieszkam na Statsministermichelsens veg to jest przy głównej ulicy, blisko Remy1000
serdecznie zapraszamy Siedzimy samiutkie w domku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Ines Fernholc
(Tuptusiowata)
Wyjadacz
Hej, ja mieszkam na Nesttun i jestem w 8 miesiącu ciąży. Coś widzę, że to forum mocno ucichło. Może odezwą się mamuśki z Bergen )
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Dorota ro
(garetka)
Wiking
witam serdecznie
Ja mam 2 letniego synusia i siedzimy sobie na Askøy i nudzimy sie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Ines Fernholc
(Tuptusiowata)
Wyjadacz
Cześć Czy są tu jeszcze jakieś mamuśki oraz przyszłe mamuśki z Bergen??? Dziewczyny łączmy się
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
Ja mam rocznego synka i mieszkam w Fyllingsdalen. Chętnie poznam kogoś z okolic i nie tylko
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Ines Fernholc
(Tuptusiowata)
Wyjadacz
Na tym forum to tylko we dwie jesteśmy dość często
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok