Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

reklama | kup tutaj »

DO MODERATORÓW ulv72 I INNYCH - Norwegia

Czytali temat:
(1545 niezalogowanych)
22 Posty
Wiking
CZEGO SIE PRZYWALACIE OGŁOSZEŃ DODANYCH NA FORACH PORTAL JEST CHYBA PO TO BY WAM NABIJAC KABZY ZA DODANIE OGŁOSZENIA ZA 35 NOK ,CO DRUGI TEMAT NA FORUM TO SZUKAM KUPIE ZATRUDNIE ZRÓBCIE PORZĄDEK Z RESZTĄ TEGO SYFU I PRZESTANCIE SIE MNIE PRZYWALAĆ!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Wiking
80 PROCENT TEMATÓW NA FORUM TO OGŁOSZENIA, DOTYCZĄCE PRZEWOZÓW TOWARÓW , USŁUG FRYZJERSKICH, SZUKAM OPIEKUNKI DO DZIECI , CO TO MA BYĆ, CZEMU SIE MNIE PRZYWALIŁES MODERATOR!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(DVD)
Wiking
koyot napisał:
80 PROCENT TEMATÓW NA FORUM TO OGŁOSZENIA, DOTYCZĄCE PRZEWOZÓW TOWARÓW , USŁUG FRYZJERSKICH, SZUKAM OPIEKUNKI DO DZIECI , CO TO MA BYĆ, CZEMU SIE MNIE PRZYWALIŁES MODERATOR!!!!

To ilu tu jest moderatorow wg Ciebie? Ja wiem o jednym - Ulv72. Serio pytam, bo mnie tez to natchnelo chcac dac ogloszenie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(DVD)
Wiking
DVD napisał:
koyot napisał:
80 PROCENT TEMATÓW NA FORUM TO OGŁOSZENIA, DOTYCZĄCE PRZEWOZÓW TOWARÓW , USŁUG FRYZJERSKICH, SZUKAM OPIEKUNKI DO DZIECI , CO TO MA BYĆ, CZEMU SIE MNIE PRZYWALIŁES MODERATOR!!!!

To ilu tu jest moderatorow wg Ciebie? Ja wiem o jednym - Ulv72. Serio pytam, bo mnie tez to natchnelo chcac dac ogloszenie.


Powiedz, bo kiedy jak nie teraz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(DVD)
Wiking
Juniorsous - widze, ze sie teraz temu przygladasz - Ty tez jestes moderatorem, czy koordynatorem? czyli dla nas nie wiadomo co. Sa jeszcze jacys?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Lukasz J.K
(juniorsous)
Początkujący
5 OSOB
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
636 Postów
Wyjadacz
koyot napisał:
80 PROCENT TEMATÓW NA FORUM TO OGŁOSZENIA, DOTYCZĄCE PRZEWOZÓW TOWARÓW , USŁUG FRYZJERSKICH, SZUKAM OPIEKUNKI DO DZIECI , CO TO MA BYĆ, CZEMU SIE MNIE PRZYWALIŁES MODERATOR!!!!

Ej Koyocie rozmawialem z Ulvem i obiecal ze pusci twojego posta ale pod warunkiem ze go napiszesz ladnie, bo masz brzydki charakter pisma.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Lukasz J.K
(juniorsous)
Początkujący
CZASEM 7 NIE SA TO TYLKO MODERATORZY
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Lukasz J.K
(juniorsous)
Początkujący
Ulv na forum jest szefem!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(DVD)
Wiking
juniorsous napisał:
5 OSOB

5 osob mowisz. Nie wiem, czy to duzo, czy malo na ten portal, ale widze co chce koyot powiedziec - brakuje w tym spojnosci, konsekwencji. Ja juz tu dzis gdzie indziej pisalem, ale dalem sobie spokoj - skonczylo sie na niedopowiedzeniach, choc niesmak pozostal.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok