Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

rowerowe, gorskie szalenstwo... - Norwegia

Czytali temat:
(1259 niezalogowanych)
1 Post
Damian Taut
(mexx30)
Wiking
hejka

czy jest ktos na forum, kto tak jak ja, ma rowerowa zajawke? dluzsze rowerowe wypady, jazda enduro, techniczna?
Podobno gdzies w okolicach Oslo powstal bikepark, ktos tam juz moze byl?

Pozdrawiam, Damian.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów
Nowicjusz
Wpadnij na bike polo czasem gramy z regoly w niedziele kolo 14. Potrzebny tylko rower, reszte mamy. CHlopaki tez nagrywaja cos na czwarete
Rowery jak najbardziej ale bardziej szosowe, a wlasciwie to ostre kolo.
Pozdrawiam i zapraszam
Marcin
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
K k
(goodvibes)
Nowicjusz
A może ktoś byłby zainteresowany weekendową wycieczka rowerową? Spanie pod namiotem, zero ograniczeń trasowych, ograniczenia mogą wystąpić jedynie kondycyjno-siłowe
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
159 Postów
Johnny Walker
(Moroklumpen)
Stały Bywalec
goodvibes napisał:
A może ktoś byłby zainteresowany weekendową wycieczka rowerową? Spanie pod namiotem, zero ograniczeń trasowych, ograniczenia mogą wystąpić jedynie kondycyjno-siłowe

... ehm... Chyba kondycja mi nie pozwoli. Może poćwiczę i w przyszłym roku jak jeszcze będzie aktualne? Pozdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(LuSii)
Stały Bywalec
goodvibes napisał:
A może ktoś byłby zainteresowany weekendową wycieczka rowerową? Spanie pod namiotem, zero ograniczeń trasowych, ograniczenia mogą wystąpić jedynie kondycyjno-siłowe

Ja z zachęcająca chęcią skorzystałabym z rowerowego wypadu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
K k
(goodvibes)
Nowicjusz
Świetnie..to kiedy i może masz jakąś upatrzona trasę? Ja dopiero wieczorem będę miała czas usiąść i przejrzeć czy jest coś ciekawego. Szczerze powiedziawszy straciłam już nadzieje że ktoś będzie miał ochotę na taki wypad
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Jake Burton
(snowman)
Wiking
www.styrkeproven.no/

polecam fajna trasa na rowerek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
485 Postów

(4altee)
Wyjadacz
mexx30 napisał:
[quote]hejka

czy jest ktos na forum, kto tak jak ja, ma rowerowa zajawke? dluzsze rowerowe wypady, jazda enduro, techniczna?
Podobno gdzies w okolicach Oslo powstal bikepark, ktos tam juz moze byl?

Pozdrawiam, Damian.[/quote Może jak kiedyś będę w Norwegii to polatamy.Ostatnio byliśmy tutaj pozdrawiam vlad
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty
grzesiek czas
(parbat)
Nowicjusz
siem Damian
ja tyram w lesie swoj rower co 2 gi 3ci dzien. Przed poludniem, po poludniu poki w lesie jasno. W okolicach Sowner mam kilka trasek trudnych technicznie, wspinaczka i downhill. Jakbys mial ochopte to spotkajmy sie na 2 kolkach. Nie pogardze Twoimi sciezkami.
gr
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Anna Krysiak
(arabella)
Wiking
wróciłam niedawno z downhilu na drodze śmierci w Boliwii było super!!!, tak żałuję, że nie mam rowera w Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok