Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

PAULO COELHO - Norwegia

Czytali temat:
(2580 niezalogowanych)
86 Postów
Lukasz J.K
(juniorsous)
Początkujący
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
juniorsous napisał:



Juz pisalam,swietnie facet pisze.Wszystkie jego ksiazki sa godne polecenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
juniorsous napisał:



admin... ty uwazaj... bo jak tak kazdy z nas tu forumowiczow zalozy osobny watek,gdzie tytulem bedzie nazwa aktora,aktorki,pisarza,pisarki,piosenkarza,piosenkarki,....itd. itp. .... i wrzuci od siebie tylko kilka usmieszkow.... i pojawi sie jednego dnia kilka tysiecy nowych watkow... to tak ci serwer zablokujemy, ze urlopu na swieta nie dostaniesz bo bedziesz musial to przeciazenie naprawic
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty

(vivalacharles)
Nowicjusz
Mogę rzucić parę książek ów autora w MP3.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
70 Postów

(cekinek)
Początkujący
giovi2 napisał:
Juz pisalam,swietnie facet pisze.Wszystkie jego ksiazki sa godne polecenia.[/quote]

"Piata gora" nawet ciekawa,"Jedenascie minut" ujdzie, "Alchemik" tez ujdzie.
"Zahir" jest beznadziejny, nie udalo mi sie go zmeczyc.
Coelho to troche przereklamowany gosc.
Wlasciwie to o czym ten gosc pisze?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
cekinek napisał:
giovi2 napisał:
Juz pisalam,swietnie facet pisze.Wszystkie jego ksiazki sa godne polecenia.


"Piata gora" nawet ciekawa,"Jedenascie minut" ujdzie, "Alchemik" tez ujdzie.
"Zahir" jest beznadziejny, nie udalo mi sie go zmeczyc.
Coelho to troche przereklamowany gosc.
Wlasciwie to o czym ten gosc pisze?[/quote]

O gustach sie nie dyskutuje.Mi sie podobaja jego ksiazki i tyle,a Tobie maja prawo sie nie podobac.
Jedni choduja rybki a inni akwarium.
Pytasz o czym pisze...to co mam Ci strescic wszystkie jego ksiazki przeze mnie przeczytane?
Z tego co piszesz to czytales jakies jego pozycje,wiec powiniennes wiedziec,no chyba ze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem Moze zacznij czytac na glos.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
70 Postów

(cekinek)
Początkujący
giovi2 napisał:
cekinek napisał:
giovi2 napisał:
Juz pisalam,swietnie facet pisze.Wszystkie jego ksiazki sa godne polecenia.


"Piata gora" nawet ciekawa,"Jedenascie minut" ujdzie, "Alchemik" tez ujdzie.
"Zahir" jest beznadziejny, nie udalo mi sie go zmeczyc.
Coelho to troche przereklamowany gosc.
Wlasciwie to o czym ten gosc pisze?


O gustach sie nie dyskutuje.Mi sie podobaja jego ksiazki i tyle,a Tobie maja prawo sie nie podobac.
Jedni choduja rybki a inni akwarium.
Pytasz o czym pisze...to co mam Ci strescic wszystkie jego ksiazki przeze mnie przeczytane?
Z tego co piszesz to czytales jakies jego pozycje,wiec powiniennes wiedziec,no chyba ze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem Moze zacznij czytac na glos.....[/quote]

A moglabys troszke grzeczniej? I sama naucz sie czytac ze zrozumieniem. Liiczylem na jakis ciekawy wniosek dotyczacy ksiazek tego pana, skoro tak sie nim podniecasz. Ale lepiej juz nic nie pisz, jesli kolejna Twoja odpowiedz ma zawierac taka dawke jadu i agresji jak ta powyzej. Dobranoc Szanowna fanko Coelho od siedmiu bolsci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
Tom Tom
(McBeth)
Nowicjusz
Tak, bez nerwow i o gustach faktycznie sie nie dyskutuje ale....
Cos z tym Coehlo faktycznie jest nie tak. Osobiscie duzo czytam i probowalem tez tego autora ale po przeczytaniu dwoch jego ksiazek zadalem SOBIE pytanie o czym ten facet wlasciwie pisze. W domu lezy cala kolekcja pana C bo moja lepsza polowka jest milosnikiem tegoz ale tez jakby nie potrafi powiedziec coz w nim takiego fascynujacego, ot ponoc ciekawie pisze...
Nie pamietam teraz gdzie konkretnie ale swojego czasu zdarzylo mi sie przeczytac kilka bardzo ostrych krytyk prac tego pana i zarzuty byly wlasnie w ten desen: o czym on pisze, coz odkrywczego w tej literaturze itp.
Ktos nawet nazwal go najwiekszym oszustem literackim XX wieku
Ale jak juz powiedziano o gustach sie nie dyskutuje a ja sie nie znam.
Moze jednak ktos mnie oswieci i w koncu powie (uswiadomi) o czym on pisze?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
Jeśli już tak się kłócicie , to może wspomnicie jaki gatunek gościu reprezentuje,tak przy okazji
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
Tom Tom
(McBeth)
Nowicjusz
Absolutnie sie nie kloce. Fajnie ze ludzie cokolwiek czytaja jescze.
A gatunek to hmmm... nudnawa powiesc w ktorej autor przemyca prawdy ktore wszyscy znaja ale udaja ze nic o tym nie wiedzieli dopoki nie zaplacili panu Coelho za przeczytanie jego ksiazki
No to sie narazilem komus pewnie, ale peace ludzie peace
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok