Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

niebieska på vei / zielona på vei - Norwegia

Czytali temat:
MAGIK 33 MAG Maciej N Łukasz Adamczyk Paweł Paweł Albert92 ........... atryda89 Panda xoxo (3707 niezalogowanych)
18 Postów
Wiking
Mam niebieska ksiazke i cwiczenia på vei, chetnie zamienie na zielony zestaw, lub odkupie zielony.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:14  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
A co to jest ten niebieski zestaw? jaki to poziom? ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:6  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Joseph napisał:
A co to jest ten niebieski zestaw? jaki to poziom? ...
to jest nowe wydanie ))) mialem to w rece teraz w weekend przez 30 sekund... nie przepadam za på veiem wiec nie zaglebialem sie zbytnio w ten temat...
nowa szata graficzna, nowe obrazki, nowa okladka, nie wiem jak text w srodku - mozliwe ze w srodku tez jakies zmany... ))
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
163 Posty

(Avanti)
Stały Bywalec
Yatsek napisał:
Joseph napisał:
A co to jest ten niebieski zestaw? jaki to poziom? ...
to jest nowe wydanie ))) mialem to w rece teraz w weekend przez 30 sekund... nie przepadam za på veiem wiec nie zaglebialem sie zbytnio w ten temat...
nowa szata graficzna, nowe obrazki, nowa okladka, nie wiem jak text w srodku - mozliwe ze w srodku tez jakies zmany... ))


jak ładne to trzeba było oglądnąć chociaż nowe obrazki a nie 30 sek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-5  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Wiking
Niebieski zestaw to 1 poziom dla doroslych ale inne wydanie. Nie zawiera plyty w zestawie. Rozni sie od zielonego tym, ze sa troszke inne cwiczenia i w ksiazce tez nie jest to samo co w zielonym zestawie. Nie moge zwrocic do ksiegarni bo zgubilam paragon i jest podpisana a okazalo sie na kursie, ze jednak potrzebny jest ten zielony zestaw.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-5  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
carro napisał:
Niebieski zestaw to 1 poziom dla doroslych ale inne wydanie. Nie zawiera plyty w zestawie. Rozni sie od zielonego tym, ze sa troszke inne cwiczenia i w ksiazce tez nie jest to samo co w zielonym zestawie. Nie moge zwrocic do ksiegarni bo zgubilam paragon i jest podpisana a okazalo sie na kursie, ze jednak potrzebny jest ten zielony zestaw.

Niebieska to nie jest "På vei", tylko "Stein på stein", cwiczenia sa inne i w ksiazce jest cos innego, bo to jest wyzszy poziom kursu z tego wydawnictwa. Sprawdz jeszcze raz, czy aby na pewno tytul jest "på vei" Ksiazke mozesz zatrzymac, bo ci sie przyda, potem oba zestawy mozesz odsprzedac komus. Trzeci zestaw to jest "Her på Berget".
Zgłoś wpis
Oceń wpis:8  
Odpowiedz   Cytuj
55 Postów

(Kartabi)
Nowicjusz
Hilton napisał:

Niebieska to nie jest "På vei", tylko "Stein på stein".
Niebieska jest też På vei obie mam przed sobą
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-9  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Kartabi napisał:
Hilton napisał:

Niebieska to nie jest "På vei", tylko "Stein på stein".
Niebieska jest też På vei obie mam przed sobą


To pewnie chodzi o to nowe wydanie, z chmurami ale stein på stein tez jest niebieska, powiedzmy ciemno niebieska. Ale ja juz nie "siedzie" w tym i nie widzialam wczesniej nowej, dopiero dzis.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
55 Postów

(Kartabi)
Nowicjusz
Hilton napisał:

To pewnie chodzi o to nowe wydanie, z chmurami

Dokladnie tak! Książka ma o jeden kapittel mniej od zielonej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-11  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Kartabi napisał:
Hilton napisał:

To pewnie chodzi o to nowe wydanie, z chmurami

Dokladnie tak! Książka ma o jeden kapittel mniej od zielonej.

bez znaczenia... nowy czy stary... på vei i tak jest do dupy.... ja sie uczylem z Ny i Norge ))
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok