Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

MLODZIEŻ W SANDNES ! - Norwegia

Czytali temat:
Paweł Horodko Adam Gołda Magdalena ******************* Krisu . Krystian Beras Kamil Kuś (3937 niezalogowanych)
15 Postów
Daniel .
(HejaHo)
Wiking
hej jest tu ktos mlodszy z kim mozna wyjsc , pogadac ,nawiazac jakas znajomosc bo narazie nuda straszna ;/ ehh
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Daniel .
(HejaHo)
Wiking
serio jest az tak zle ? ;/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Jest gorzej niz zle.... Norwegia to kraina wiecznej niekonczacej sie nudy... mozna pracowac albo sie nudzic... wiec lepiej z gory polubic lowienie ryb i gry komputerowe by niezanudzic sie w weekendy.... ewentualnie mozna degustowac weekendowy etanol.

A tak pozostaje odliczac dni do urlopu&flexi tid w Polsce.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
SENTIX napisał:
Imperator1988 napisał:
Jest gorzej niz zle.... Norwegia to kraina wiecznej niekonczacej sie nudy... mozna pracowac albo sie nudzic... wiec lepiej z gory polubic lowienie ryb i gry komputerowe by niezanudzic sie w weekendy.... ewentualnie mozna degustowac weekendowy etanol.

A tak pozostaje odliczac dni do urlopu&flexi tid w Polsce.


Mow za siebie z Polska ja tam wole zwiedzac swiat a nie wydawac kase w Polsce.......wszystko juz wybudowalem w Polsce i wystarczy teraz niech stoi i niszczeje dO Polski jezdze tylk na krotkie odwiedziny rodziny 2-3 dni max


Ale Impek lubi do Polski jezdzic i imponowac swym bogactwem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Lubie do Polski jezdzic zeby sie dobrze bawic w fajnym towarzystwie i moc przebywac na Slowianskiej ziemi....

Przeciez nie bede sie bawil z murzynami czy jakimis zoltymi etc. Byloby mi rownie nudno w Afryce, na karaibach czy w Tajlandii etc. jak w Norwegii. A w Polsce jestem u siebie na Slowianskiej ziemi wsrod Slowian... Ewentualnie mam ochote odwiedzic Rosje gdy poznam troche lepiej Rosyjski...

A ze nie ma chorych socjalistycznych akcyz jak w Norwegii to skolei inna sprawa dzieki temu moge np. kupic "samochod urlopowy" niedajac 500 000 - 600 000 NOK socjalista w ramach engangsavgiftu za uzywany pojazd. Ani tez niezaplace 20 000 NOK+ akcyzy za 100 butelek wodki dla imprezujacych
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Imperator1988 napisał:
Lubie do Polski jezdzic zeby sie dobrze bawic w fajnym towarzystwie i moc przebywac na Slowianskiej ziemi....

Przeciez nie bede sie bawil z murzynami czy jakimis zoltymi etc. Byloby mi rownie nudno w Afryce, na karaibach czy w Tajlandii etc. jak w Norwegii. A w Polsce jestem u siebie na Slowianskiej ziemi wsrod Slowian... Ewentualnie mam ochote odwiedzic Rosje gdy poznam troche lepiej Rosyjski...

A ze nie ma chorych socjalistycznych akcyz jak w Norwegii to skolei inna sprawa dzieki temu moge np. kupic "samochod urlopowy" niedajac 500 000 - 600 000 NOK socjalista w ramach engangsavgiftu za uzywany pojazd. Ani tez niezaplace 20 000 NOK+ akcyzy za 100 butelek wodki dla imprezujacych


No tak imprezy musisz robic jak Stordalen!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
No Stordalen to akurat jeden z nielicznych zabawnych norskow ktory wie jak sie bawic A ja to nawet nieprobuje udawac ze w Polsce "takie" imprezy tworze

Ale staram sie stworzyc takie aby bylo zabawnie i przybylo jak najwiecej osob i wtedy jest wesolo... i moge wspaniale spedzic urlop swietnie sie bawiac... a gdzies "w cieplych krajach" to tylko bym sie nudzil jak w Norwegii jedyna roznica to ze byloby troche cieplej i mozna sie potaplac w jakims morzu....

Ale latem i w Polsce jest dosc cieplo i tez sa "aquaparki" oraz "inaksze" baseny gdzie mozna sie potaplac... a jak ktos lubi morze to nawet Baltyk jest.... niby zanieczyszczony ale czy ktos bada tak dokladnie jakie zanieczyszczenia plywaja np. na morzu karaibskim? Niedawno mieli tam w poblizu "maly" wyciek ropy miedzy innymi.... Juz pomijam zastanawianie sie co w Tajlandii np. moga wyrzucac do morza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Daniel .
(HejaHo)
Wiking
dobra wszytko jest git i wgl ale chce wiedziec czy ktos ma ochote wyjsc na przyslowiowe "piwko" , pogadac i wgl serio umieram w domu ;C moze siatka , pilka nozna cokolwiek aktualnie sukam pracy chodze po agencjach musze cos zlapac bo chce bardzo tu zostac mimo takiej wielkiej nudy xd cos sie zawsze znajdzie jak obadam teren , oglaszajcie sie ! moze cos zdzialamy z ta nuda ! ;D
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
Jacek Skuła
(rulekkk)
Nowicjusz
Parę tematów niżej może jest coś dla Ciebie Zobacz Temat "Potrenuj z Polakami, postzelaj do Norków"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Daniel .
(HejaHo)
Wiking
nie akurat to nie dla mnie , szukam osob ktore sa w sandnes ktore sa chetne na jakies wyjscie ,silka , nawet polazenie byle gdzie bez zadnych celow poprostu zwykly kumpel ;D Jakies piwko badz ogolne spedzanie czasu z osobami w przyblozonym wieku co moj ;D nie dyskryminuje tych starszych oczywiscie ;D ale wiadomo ze dogadasz sie predzej z rowiesnikiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok