Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Remont Wykończenia Budowa Hydraulika TANIO!!! - Norwegia

Czytali temat:
Seweryn Szmuc Łukasz Chrobak Krzysztof Borkowski Bishop26 (1071 niezalogowanych)
45 Postów
Jakub K
(kosi_84)
Nowicjusz
Witam serdecznie

Chciałbym zaproponować Państwu profesjonalną usługę remontowo - budowlaną, wykończenia, oraz hydraulikę.

Jestem w stanie wykonać prawie wszystko - remontowałem obiekty od podstaw, wraz z wykończeniami.

Jeżeli potrzeba wykonać hydraulikę CO i CWU również takiej pracy się podejmuję.

Nie opisuję szczegółowo co jestem w stanie wykonać, gdyż każdy klient ma własne oczekiwania.

Mogę zapewnić iż zaplanowane zlecenie będzie wykonane rzetelnie i bardzo precyzyjnie.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zapraszam do kontaktu telefonicznego 46-39-56-42
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
45 Postów
Jakub K
(kosi_84)
Nowicjusz
czesio.:* napisał:
no proszę...można ?da sie?
już widze jak cię zawalą zamówieniami...zwłaszcza na ty jedynym w swoim rodzaju forum...
czesio już słyszy ujadanie...nadchodzą!!!



Jeżeli posiada się odpowiednią wykwalifikowaną grupę to nie narzeka się na brak ofert.
Tak jest właśnie w moim przypadku.
Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
kosi_84 napisał:
Jeżeli posiada się odpowiednią wykwalifikowaną grupę to nie narzeka się na brak ofert.
Tak jest właśnie w moim przypadku.
Pozdrawiam.

od grupy ważniejsza jest magisterka z zarządzania i marketingu
trzeba umieć zarządzić i pokierować
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
NO NOK
(NOREK)
Stały Bywalec
Reklamując się na tym forum to chyba ostatnia deska ratunku. Który rodak da ci zarobić?. Śmiech na sali i nic więcej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
NOREK napisał:
Reklamując się na tym forum to chyba ostatnia deska ratunku. Który rodak da ci zarobić?. Śmiech na sali i nic więcej.

moze ja w okolicach pazdziernika/jesli macie norweskie uprawnienia /
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
45 Postów
Jakub K
(kosi_84)
Nowicjusz
NOREK napisał:
Reklamując się na tym forum to chyba ostatnia deska ratunku. Który rodak da ci zarobić?. Śmiech na sali i nic więcej.

Ludzie przestańcie pisać te głupoty!

Przecież nie napisałem że brakuje mi ofert, po prostu może ktoś z rodaków poszukuje jakiegoś specjalisty.

Jeżeli to forum to ostatnia deska ratunku - to co Ty na tym forum robisz? Toniesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
45 Postów
Jakub K
(kosi_84)
Nowicjusz
kryss napisał:
NOREK napisał:
Reklamując się na tym forum to chyba ostatnia deska ratunku. Który rodak da ci zarobić?. Śmiech na sali i nic więcej.

moze ja w okolicach pazdziernika/jesli macie norweskie uprawnienia /


A więc zapraszam do kontaktu w okolicach października.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
NO NOK
(NOREK)
Stały Bywalec
Na tym forum czytam wypowiedzi takich jak ty i mnie krew zalewa. Masz ekipe wykwalifikowaną i poszukujesz pracy u polaka, strach zapytać ile ty im płacisz? Chyba masz ta ekipe z PGRu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
NOREK napisał:
Na tym forum czytam wypowiedzi takich jak ty i mnie krew zalewa. Masz ekipe wykwalifikowaną i poszukujesz pracy u polaka, strach zapytać ile ty im płacisz? Chyba masz ta ekipe z PGRu.

mozna polakom zaplacic 10tys zrobia robote za 2 3 dni i wszyscy zadowoleni,mozna norkom za to samo wyjebac 40 tys,bo beda to robic 2 tyg. z czego tydzien przy kawie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
NOREK napisał:
strach zapytać ile ty im płacisz? Chyba masz ta ekipe z PGRu.
70-80 NOK
dasz więcej to i tak przepiją
nie warto
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok