Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Proszę się zalogować lub zarejestrować by zobaczyć lub zmodyfikować swój profil.

hej mamuski przylaczcie sie :) - Norwegia

Czytali temat:
Agnieszka R. Daria Szczęsna Grzegorz Sokół Kraszewski Marcin Dobromirspoleczny (6844 niezalogowanych)
158 Postów

(katrin2600)
Stały Bywalec
Czesc chetnie nawiazalabym kontakt z mamami w Stavanger.Ja mam dwujke smykow 4 latka i 8 miesiecy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty

(ja_ona)
Początkujący
Hejka , ja mam 2 synków- 8 i 7 latek i córeczke 10 m-cy. Chętnie Was poznamy. Pozdrawiamy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów

(katrin2600)
Stały Bywalec
to super, a w ktorej czesci Stavanger mieszkacie? my na Madli, fajnie bylo by sie gdzies spotkac pracujesz chyba nie ja tez jeszcze nie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-4  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
Magdalena Cieslak
(MadziaSC0206)
Nowicjusz
oj mamuski, szczesciary z Was mi jeszcze nie bylo dane poczuc smaku macierzynstwa mam nadzieje ze niebawem moze sie to zmieni pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów

(katrin2600)
Stały Bywalec
Fakt to szczesce miec taki skarb ale nic sie niemartw napewno niedlugo dolaczysz do nas pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
400 Postów

(marta86)
Wyjadacz
Cześć
Ja mam synka który ma rok i 2 miesiące i do tego w sierpniu po raz drugi zostane mamą Miło by było kogoś poznać Pozdrawiamy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów

(katrin2600)
Stały Bywalec
super a gdzie mieszkacie to chetnie sie spotkamy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(alarzepka)
Wiking
hej! Ja tez bede mama. Chetnie poznam inne dziewczyny. Mieszkam w Oslo. Moj skype: alarzepka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
400 Postów

(marta86)
Wyjadacz
W Bru. A Wy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów

(katrin2600)
Stały Bywalec
My mieszkamy w Stavanger gdzie jest Bru?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok