Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

SEXIK - Norwegia

Czytali temat:
Marek Klawikowski Barbara Gogulska Karaim Olgierd Pasikonik kasia Basia Niko87 (3056 niezalogowanych)
205 Postów
Rafal A
(Dyzio)
Stały Bywalec
hejka tak sie zastanawiam sie bo szukam jakis forum w norwegii by sie spotkac na niezobowiazujace spotkanie. moze ma ktos ochote. oferta dla Kobitek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
57 Postów
DOROTA K.
(DORA348)
Nowicjusz
Ale masz tupecik,może jakas sie znajdzie ale wątpie.Ale wiesz co wybiesz sie na balety słyszałam ze norweszki lubią numerki bezzobowiazan.Apo drugie wejdz na ogloszenia towarzyskie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
hehe komuś samotność doskwiera, no no, ja mogę polecić tylko ogłoszenia bądź tak jak dora348 napisała dyskoteki, może jakąś Kobitkę tam wyrwiesz i będzie coś bez zobowiązań

a w centrum na "japkach " byłeś? one ponoć bez zobowiazań,tylko trzeba portfelem szarpnąć
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
Dyzio napisał:
hejka tak sie zastanawiam sie bo szukam jakis forum w norwegii by sie spotkac na niezobowiazujace spotkanie. moze ma ktos ochote. oferta dla Kobitek.


www.doktoronline.no/

pod powyzszym norweskim adresem spotkasz sie on-line, niezobowiazujaco i z kobieta....mam nadzieje, ze doznania beda wystarczajace dla ciebie, moze tez dowiesz sie wielu nowych rzeczy o sobie ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:5  
Odpowiedz   Cytuj
172 Posty
Marek S
(telemarek)
Stały Bywalec
Słyszałem o takiej jednej co nigdy nie odmawia.

Zofia Rączkowska, czy jakoś tak jej było...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1222 Posty
ladny pan
(panladnyzrodzina)
Maniak
jest jeszcze jedna bardzo wazna i delikatna sprawa... jak u ciebie ze
znajomoscia norweskiego?
wiekszosc tutejszych blond pieknosci,wymaga(jako prawdziwe patriotki)aby wszystkie ochy i achy,byly w lokalnym dialekcie!
jesli uzyjesz niewlasciwego akcentu,to nie dosyc,ze bedziesz musial skonczyc sam,ale dodatkowo bedziesz spalony w calym wojewodztwie!

p/s: polecam intensywny kurs jezykowy dla ciezko pracujacych,niczego nie rozumiejacych i przysypiajacych
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(piechniczek)
Wiking
telemarek napisał:
Słyszałem o takiej jednej co nigdy nie odmawia.

Zofia Rączkowska, czy jakoś tak jej było...


Ja słyszałem, że ma na imię Renata być może ta ladacznica zmienia imię w zależności od potrzeb swego pana...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
.... ......
(Cukierek22)
Nowicjusz
Hi hihihihihihi Dyzio tylko ci numerki w głowie <lol> eee ja tam myśle ze znajdziesz jakąś napaloną ale nie gwarantuje ze piękność Pewnie na forum też by się takie znalazły heh jak to mówią cicha woda brzegi rwie hahahahahahaha
A i jeszcze jedno ZBOK
Zgłoś wpis
Oceń wpis:11  
Odpowiedz   Cytuj
205 Postów
Rafal A
(Dyzio)
Stały Bywalec
no widze ze duze zainteresowanie jest moim postem na tym forum. mialem nadzieje ze polki sie znajda a moze jedna z was co ???????
renia raczkowska hmmmmmmmm ma urlop i jakos mi sie nei chce jej sciagac z niego . a norweski hmm dogadam sie tzn. achy i ufy hehehehhe wiec prosze kobitki a jezeli przeszkoda to na priva pisac a wtedy bedzie anominowo.
a te za kase hmmm odpadaja
to jak bedzie ???????
a odnosnie desperacji to nei jestem ale zonka za 2 miechy wraca a mi sie nudzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:10  
Odpowiedz   Cytuj
57 Postów
DOROTA K.
(DORA348)
Nowicjusz
POWIEM CI TAK ŻYCZE CI ZEBYS ZNALAZŁ JAKĄS KLIJENTKE ZEBYS MÓGŁ SOBIE POBZYKAC DOWOLI. ALE I TEŻ CI ŻYCZE SZCZERZE ŻEBYS NABAWIŁ SIE SWIERZBA,TRĄDU ,GRZYBA,I INNYCH CHORÓB ZAKAZNYCH ZEBYS MIAŁ KARE ZA TO ZE JESTESTAKIM DUPKIEM MASZ ŻONE ATY O DUPACH MYSLISZ,JAK BYS BYŁ SAM TO ROZUMIEM ALE MASZ ŻONE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JESTES ZIMNYM DRANIEM. FUJ
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok