Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

PIERWSZY KONCERT KALIEGO OSLO - Norwegia

Czytali temat:
Piotrek pan B Agnieszka Kajka Wojciech D Jan . Adi71 eR (4347 niezalogowanych)
26 Postów
Sara Mrozek
(Sarrita)
Wiking
Witam Wszystkich serdecznie!

W dniu 8 marca jest planowany pierwszy i niepowtarzalny koncert polskiego hip hopowca Kaliego,ktory swoja tworczoscia ,oraz nietuzinkowymi tekstami podbil miliony serc!
26 maja 2012 ukazala sie jego solowa plyta ,,Gdy zgasnie slonce,, ,ktora w szybkim tepie pokryla sie zlotem. Kazde z utworow Kaliego roznia sie od Siebie ,tak wiec kazdy moglby znalezc cos dla Siebie.
Rowniez z Kalim na scenie ma wystapic KACPER HTA ,raper ktorego plyta rowniez niezle sie sprzedaje. Mialam okazje byc na takowym koncercie i Ja jak i wielu innych fanow wyszlismy z niego bardzo zadowoleni,a atmosfera tam panujaca byla na najwyzszym poziomie.
Bardzo duzo osob mieszkajacych obecnie w Norwegii wyczekuje koncertu tej gwiazdy, wiec wraz z kolezanka podjelysmy sie organizacji.

Zachecam wszystkich do przybycia 8 Marca , Klub spikkerboks w Oslo.
W miare mozliwosci i sprzyjajacemu nam czasowi bedziemy informowac o dalszych krokach. Godzina rozpoczecia oraz ceny biletow nie sa nam jeszcze znane,ale o tym juz NIE DLUGO. A teraz zostawiam Wam jeden z wielu kawalkow tego artysty do przesluchania.



Ktos chetny??

Pozdrawiam cieplo
SARA
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów
Henry Behrens
(Optimus alienacja)
Nowicjusz
Sarrita napisał:
Witam Wszystkich serdecznie!

W dniu 8 marca jest planowany pierwszy i niepowtarzalny koncert polskiego hip hopowca Kaliego,ktory swoja tworczoscia ,oraz nietuzinkowymi tekstami podbil miliony serc!
26 maja 2012 ukazala sie jego solowa plyta ,,Gdy zgasnie slonce,, ,ktora w szybkim tepie pokryla sie zlotem. Kazde z utworow Kaliego roznia sie od Siebie ,tak wiec kazdy moglby znalezc cos dla Siebie.
Rowniez z Kalim na scenie ma wystapic KACPER HTA ,raper ktorego plyta rowniez niezle sie sprzedaje. Mialam okazje byc na takowym koncercie i Ja jak i wielu innych fanow wyszlismy z niego bardzo zadowoleni,a atmosfera tam panujaca byla na najwyzszym poziomie.
Bardzo duzo osob mieszkajacych obecnie w Norwegii wyczekuje koncertu tej gwiazdy, wiec wraz z kolezanka podjelysmy sie organizacji.

Zachecam wszystkich do przybycia 8 Marca , Klub spikkerboks w Oslo.
W miare mozliwosci i sprzyjajacemu nam czasowi bedziemy informowac o dalszych krokach. Godzina rozpoczecia oraz ceny biletow nie sa nam jeszcze znane,ale o tym juz NIE DLUGO. A teraz zostawiam Wam jeden z wielu kawalkow tego artysty do przesluchania.



Ktos chetny??

Pozdrawiam cieplo
SARA


Skoro podbil miliony serc to dlaczego napisali tak:

"Po półtora roku wydane w maju 2011 "50/50" - czyli dwupłytowy solowy debiut byłego członka Firmy - pokryło się złotem!" Wedlug ZPAV na zloty plyte w wypadku albumy nalezy sprzedac 15000 sztk. Po 1.5 roku to wypada jakies 834 plyty na miesiac.

To gdzie kurwa sa te miliony serc? Pewnie u Owsiaka.
Swoja droga jak mozna z wlasnej woli nazwac sie Kali?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Sara Mrozek
(Sarrita)
Wiking
Jest to informacja dla osob ,ktore podzielaja jego tworczosc (lacznie ze mna) i bardzo chcialyby spotkac sie z artysta na zywo oraz przesluchac bardzo sensownych kawalkow. Nie szukam ludzi ,ktorzy swoja glupota odstrasza innych i nikt nie bedzie chcial pojawic sie na koncercie. Pragne rowniez nadmienic ,ze wszelkie obliczenia sa tu zbedne. Nie kazdego w polsce stac na kupno plyty, tak wiec wiekszosc slucha utworow w internecie ,lub ze znajomymi i zapewniam niedoinformowanego nieznajomego,ze sa ta miliony fanow,ktorzy tak jak ja nie pozwola na oczernianie tworczosci Marcina (kaliego) a nie stworzylam wontku dla krytyki ,tylko dla osob zainteresowanych. Wiec jesli jest cos co Ci nie odpowiada ,badz ksywka. To prosze osobiscie do niego napisac. Polak zawsze znajdzie powod ,zeby ponarzekac.

A ja wciaz podtrzymuje to co napisalam i pozdrawiam wszystkich wiernych fanow!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów
Henry Behrens
(Optimus alienacja)
Nowicjusz
Sarrita napisał:
Jest to informacja dla osob ,ktore podzielaja jego tworczosc (lacznie ze mna) i bardzo chcialyby spotkac sie z artysta na zywo oraz przesluchac bardzo sensownych kawalkow. Nie szukam ludzi ,ktorzy swoja glupota odstrasza innych i nikt nie bedzie chcial pojawic sie na koncercie. Pragne rowniez nadmienic ,ze wszelkie obliczenia sa tu zbedne. Nie kazdego w polsce stac na kupno plyty, tak wiec wiekszosc slucha utworow w internecie ,lub ze znajomymi i zapewniam niedoinformowanego nieznajomego,ze sa ta miliony fanow,ktorzy tak jak ja nie pozwola na oczernianie tworczosci Marcina (kaliego) a nie stworzylam wontku dla krytyki ,tylko dla osob zainteresowanych. Wiec jesli jest cos co Ci nie odpowiada ,badz ksywka. To prosze osobiscie do niego napisac. Polak zawsze znajdzie powod ,zeby ponarzekac.

A ja wciaz podtrzymuje to co napisalam i pozdrawiam wszystkich wiernych fanow!


A z czego wywodzisz teze, ze sluchaja go miliony? Gdybys byla tak laskawa? Czyzby to WOMM? Skoro mnie zapewniasz, to z pewnoscia potrafisz dowiesc swojej racji.
Czy zdajesz sobie sprawe z wartosci liczby milion? To 1 i szesc 0. 1.000.000. Wedlug ciebie sluchaja go miliony, czyli co najmiej 2.
Wniosek z tego, ze znaczna czesc "fanow" okrada swego idola. Jakiesc 1.985.000. x 33pln za plyte.
Domyslam sie, ze nie szukasz ludzi ktorzy odstrasza innych, a takich, ktorzy swoja GLUPOTA zacheca innych. W przeciwnym wypadku nie zarobisz talarow.
Wpisując imie( Marcin) obok nicka dajesz do zrozumienia, ze sie znacie. Czyzbys byla groupie?

Podniose inne "wontki" - w jaki sposob nie pozwolisz na oczernianie "tworczosci" owego Kalego? Zapewne problemy z deklinacja
Z pierwszego wynika kolejny - Dlaczego w dopelniaczu nabazgralas "Kalieg zamiast Kalego"?
A na koniec - pseudonimy rowniez piszemy wielka litera.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Sara Mrozek
(Sarrita)
Wiking
Po pierwsze. Naprawde nie mam ochoty pisac z takimi osobami. Po drugie nie potrzebuje nauczyciela jezyka Polskiego. Po trzecie prosze zajrzec na strone YOUTUBE.PL i przejrzec kazdy kawalek tego wykonawcy ORAZ sprawdzic jak duza liczbe wyswietlen ma kazdy z osobna. Potem mozesz przejsc do obliczen wszystkich tak zwanych LIKEow i uwierz,ze napewno znajdzie sie tam te 6 zer ,o ktore tak sie wyklocasz. Bardzo prosze opuscic ta strone jesli cos Tobie nie pasuje i zakonczyc ta nierowna walke,bo naprawde.. Napiszesz zdanie ,a ja CI odpowiem 10 innymi i nie wygrasz,choc widze bardzo bys tego chciala. Znajdz wontek o disco polo ,electro , pop ,dance albo innej muzyce ,ktora sie interesujesz ,bo tymczasem spamujesz caly wontek ,ktory moze okazac sie istotny dla innych.
I to jest syzyfowa praca ,bo naprawde nic Ci nie da wymadrzanie sie na temat ,o ktorym zielonego pojecia nie masz. Pragne rowniez dodac ,ze w polsce zyje 40 milionow ludzi i gdziekolwiek nie bylam kazdy znal Kaliego i sluchal jego utworow. A wymienilam jego imie z grzecznosci poprostu. Jesli nie skonczy sie nekanie z Twojej strony - zostanie to poprostu zgloszone,bo nie potrzebujemy hejterow w tym miejscu.

pozdrawiam



Ps. Jesli nie przezylas/les tego o czym artysta nawija i nie postarasz sie zrozumiec przekazu takiego utworu,to Twoja obecnosc tutaj jest zbedna. Sa gusta i gusciki - o tym sie nie rozmawia. Zegnam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-4  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Przesluchalem, obejrzalem, hip-hop jak hip-hop. Utwory podobne. Szczerze to pierwszy raz o tej gwiezdzie slysze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Sara Mrozek
(Sarrita)
Wiking
Zachecam do przesluchania wiekszosci utworow. Kali dosc nie dawno wzbil sie na wyzszy szczebel i pnie sie dalej. Pozdrawiam i ewentualnie zapraszam na koncert
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów
Henry Behrens
(Optimus alienacja)
Nowicjusz
Sarrita napisał:
Po pierwsze. Naprawde nie mam ochoty pisac z takimi osobami. Po drugie nie potrzebuje nauczyciela jezyka Polskiego. Po trzecie prosze zajrzec na strone YOUTUBE.PL i przejrzec kazdy kawalek tego wykonawcy ORAZ sprawdzic jak duza liczbe wyswietlen ma kazdy z osobna. Potem mozesz przejsc do obliczen wszystkich tak zwanych LIKEow i uwierz,ze napewno znajdzie sie tam te 6 zer ,o ktore tak sie wyklocasz. Bardzo prosze opuscic ta strone jesli cos Tobie nie pasuje i zakonczyc ta nierowna walke,bo naprawde.. Napiszesz zdanie ,a ja CI odpowiem 10 innymi i nie wygrasz,choc widze bardzo bys tego chciala. Znajdz wontek o disco polo ,electro , pop ,dance albo innej muzyce ,ktora sie interesujesz ,bo tymczasem spamujesz caly wontek ,ktory moze okazac sie istotny dla innych.
I to jest syzyfowa praca ,bo naprawde nic Ci nie da wymadrzanie sie na temat ,o ktorym zielonego pojecia nie masz. Pragne rowniez dodac ,ze w polsce zyje 40 milionow ludzi i gdziekolwiek nie bylam kazdy znal Kaliego i sluchal jego utworow. A wymienilam jego imie z grzecznosci poprostu. Jesli nie skonczy sie nekanie z Twojej strony - zostanie to poprostu zgloszone,bo nie potrzebujemy hejterow w tym miejscu.

pozdrawiam

Ps. Jesli nie przezylas/les tego o czym artysta nawija i nie postarasz sie zrozumiec przekazu takiego utworu,to Twoja obecnosc tutaj jest zbedna. Sa gusta i gusciki - o tym sie nie rozmawia. Zegnam



Smieszna argumentacja ta jak i autorka.
Po pierwsze mozesz zglosic wszystko do mojej pyty, albo admina - wybor nalezy do ciebie.
Twierdzisz, ze jezeli pod filmem na youtube widnieje liczba milion, to oznacza ze kazda osoba, ktora tam zajrzała jest fanem?
Obecnie bardzo popularny jest teledysk niejakiego zespolu Weekend, a pod klipem mamy liczbe 41.000.000. Czy to oznacza, ze wszyscy Polacy lacznie z niemowlakami i seniorami sa fanami weekendu?
Jestes tepa strzala, wiec szkoda mojego czasy na wyjasnienia korelacji pomiedzy liczba odslon a iloscia fanow.
Domyslam sie , ze gdziekolwiek bylas w Polsce sluchano Kalego, lecz co oznacza slowo wszedzie? Mysle, ze w dupie bylas i gowno widzialas.

I co nazywasz nierowna walka? Twoje odpowiedzi nic nie wyjasnily, to jedynie chciejstwo domoroslej organizatorki koncertow. Brak ci zdolnosci analitycznego myslenia i argumentacji.

Napisz cos jeszcze a pograzysz sie bardziej.
BTW. W Polsce zyje 38mln ludzi.
Klopoty z arytmetyka to twoja domena.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Sara Mrozek
(Sarrita)
Wiking
Oczywiscie ,ze napisze cos jeszcze ,a mianowicie to ,ze szkoda mi ludzi takich jak TY,ktore z nudow i chyba braku zajecia w Norwegii wystawiaja jakies smieszne argumenty w wontkach. Powiedz.. kogo to obchodzi? Przeciez jak czytam Twoje posty ,to az smieje sie do monitora,ze tacy ludzie jeszcze istnieja. Uwierz mi ,ze nie posiadam w sobie ani grama strachu przed Toba i bardzo prosze abys mi nie grozila,bo ja moge zalatwic to szybciej niz ty. Nie sugeruje iz liczba wyswietlen jest liczba fanow,poprostu staram sie Ciebie zbyc z tej strony. Jesli tak rozpiera Ciebie inteligencja to do szkoly szoruj nauczac,a nie bedziesz na daremno kazania mi tu prawic ,bo ja tu chce poinformowac ludzi normalnych o jakims wydarzeniu ,a ty wtykasz nos w nie swoje sprawy ,jak te wszystkie polskie spoleczniary stojace za firanka w polskich domach. Idz sobie strzel parola ,albo zamilcz na wieki ,bo naprawde NIKT NIE CHCE TWOICH KOMENTARZY W MOIM WONTKU!!!!

Szukam ludzi ,ktorzy chca podzielic pasje wraz ze mna,ktorzy sluchaja takiej muzyki. Jesli cos Ci nie pasi to jazda z tad i nie wracaj hejterko/hejterze

Z usmiechem zegnam typowa polska MARUUUUDE
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów
Henry Behrens
(Optimus alienacja)
Nowicjusz
Sarrita napisał:
Oczywiscie ,ze napisze cos jeszcze ,a mianowicie to ,ze szkoda mi ludzi takich jak TY,ktore z nudow i chyba braku za Uwierz mi ,ze nie posiadam w sobie ani grama strachu przed Toba i bardzo prosze abys mi nie grozila,bo ja moge zalatwic to szybcjecia w Norwegii wystawiaja jakies smieszne argumenty w wontkach. Powiedz.. kogo to obchodzi? Przeciez jak czytam Twoje posty ,to az smieje sie do monitora,ze tacy ludzie jeszcze istnieja.iej niz ty. Nie sugeruje iz liczba wyswietlen jest liczba fanow,poprostu staram sie Ciebie zbyc z tej strony. Jesli tak rozpiera Ciebie inteligencja to do szkoly szoruj nauczac,a nie bedziesz na daremno kazania mi tu prawic ,bo ja tu chce poinformowac ludzi normalnych o jakims wydarzeniu ,a ty wtykasz nos w nie swoje sprawy ,jak te wszystkie polskie spoleczniary stojace za firanka w polskich domach. Idz sobie strzel parola ,albo zamilcz na wieki ,bo naprawde NIKT NIE CHCE TWOICH KOMENTARZY W MOIM WONTKU!!!!

Szukam ludzi ,ktorzy chca podzielic pasje wraz ze mna,ktorzy sluchaja takiej muzyki. Jesli cos Ci nie pasi to jazda z tad i nie wracaj hejterko/hejterze

Z usmiechem zegnam typowa polska MARUUUUDE


Rzeczywiscie szkoda na ciebie slow idiotko. Ale napisz jeszcze ostatni raz i wskaz miejsce gdzie ci groze, bo przyy ogromnej woli z mojej strony takowego nie znalazlem,

Masz racje, dziel pasje z podobnymi tobie. Sa was miliony
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok