Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Iphone-JailBreak - Norwegia

Czytali temat:
(4437 niezalogowanych)
101 Postów
Zekke Zekke
(Karla)
Początkujący
Czy jest ktoś sprytny wsrod forumowiczów kto pomoże zrobic JailBreak'a dla IPhona z softem 3.1.3 (7E18) wszystkie mozliwosci ktore znalazłam są dla IPhonów ze softem 3.1.2 ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(wioskowyglupek)
Wiking
Karla napisał:
Czy jest ktoś sprytny wsrod forumowiczów kto pomoże zrobic JailBreak'a dla IPhona z softem 3.1.3 (7E18) wszystkie mozliwosci ktore znalazłam są dla IPhonów ze softem 3.1.2 ...

To bylo bardzo proste. Uzylem do tego mlotka GoodWill 29.05.2010
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów
Zekke Zekke
(Karla)
Początkujący
wioskowyglupek napisał:
Karla napisał:
Czy jest ktoś sprytny wsrod forumowiczów kto pomoże zrobic JailBreak'a dla IPhona z softem 3.1.3 (7E18) wszystkie mozliwosci ktore znalazłam są dla IPhonów ze softem 3.1.2 ...

To bylo bardzo proste. Uzylem do tego mlotka GoodWill 29.05.2010


dziekuje wioskowywyglupku !!! Coz swiat pelen jest ignorantow .tak czy owak DZIEKUJE
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(wioskowyglupek)
Wiking
Karla napisał:
wioskowyglupek napisał:
Karla napisał:
Czy jest ktoś sprytny wsrod forumowiczów kto pomoże zrobic JailBreak'a dla IPhona z softem 3.1.3 (7E18) wszystkie mozliwosci ktore znalazłam są dla IPhonów ze softem 3.1.2 ...

To bylo bardzo proste. Uzylem do tego mlotka GoodWill 29.05.2010


dziekuje wioskowywyglupku !!! Coz swiat pelen jest ignorantow .tak czy owak DZIEKUJE


Hilton napisał:


u mnie to dziala, nie wiem z czego tu sie smiac??? mowie powaznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
Karla napisał:
Czy jest ktoś sprytny wsrod forumowiczów kto pomoże zrobic JailBreak'a dla IPhona z softem 3.1.3 (7E18) wszystkie mozliwosci ktore znalazłam są dla IPhonów ze softem 3.1.2 ...

Nie pomyliły ci sie fora?

więcej miejsc gdzie zadasz pytanie zwiększa teoretycznie szanse na uzyskanie odpowiedzi, ale takie pytanko na MN?

Tutaj sie gada o dupie marynie, zasiłkach,podatkach czy szuka pracy (akurat dlaczego to, nie wiem?) i innych przyziemnych sprawach ważnych dla przeciętnego pożeracza knipebrod-a.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Zbyszko z bogdanca
(zbyszkozbogdanca)
Wiking
Karla, tez szukalem jakiegos "magika" ale w koncu facet w telenor powiedzial, ze w Norwegii nie jest to zbyt popularne ( jailbreak) ale jezeli sie upre to proponuje popytac w sklepach "pakistanskich".
A jezeli nie to zawsze pozostaje Polska.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1132 Posty
Gosia P
(małgośka)
Maniak
Zuzu napisał:
Karla napisał:
Czy jest ktoś sprytny wsrod forumowiczów kto pomoże zrobic JailBreak'a dla IPhona z softem 3.1.3 (7E18) wszystkie mozliwosci ktore znalazłam są dla IPhonów ze softem 3.1.2 ...

Nie pomyliły ci sie fora?

więcej miejsc gdzie zadasz pytanie zwiększa teoretycznie szanse na uzyskanie odpowiedzi, ale takie pytanko na MN?

Tutaj sie gada o dupie marynie, zasiłkach,podatkach czy szuka pracy (akurat dlaczego to, nie wiem?) i innych przyziemnych sprawach ważnych dla przeciętnego pożeracza knipebrod-a.


hmmm chyba się trochę czepiasz , może akurat ktoś będzie wiedział i pomoże koleżance , dział techniczny to dział techniczny i tutaj zamieściła pytanie
a nawet jeżeli sobie ludzie pogadają przy okazji o młotkach to też nie problem

a temacie : niestety nie pomogę Ci Karla , bo nawet za bardzo nie wiem o co pytasz
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów
Zekke Zekke
(Karla)
Początkujący
Tematy techniczne (2 NEW!)
Internet, telefony, komputery, RTV, AGD itp.. w Norwegi

ZUZU jesli dobrze czytam to swojego posta zamiescilam w odpowiednim miejscu ...chyba ze wedlug ciebie powinien znajdowac sie w dziale,, KULINARIA,,
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów
Zekke Zekke
(Karla)
Początkujący
zbyszkozbogdanca napisał:
Karla, tez szukalem jakiegos "magika" ale w koncu facet w telenor powiedzial, ze w Norwegii nie jest to zbyt popularne ( jailbreak) ale jezeli sie upre to proponuje popytac w sklepach "pakistanskich".
A jezeli nie to zawsze pozostaje Polska.


Dzieki Zbyszko w polsce juz pytalam jest taka mozliwosc ale nie dla tego softu a nie widze sensu aby zmieniac go na starszy soft wiec...pozostaje mi popztac u pakistanczykow dziekuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok