Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
reklama | kup tutaj »
Proszę się zalogować lub zarejestrować by zobaczyć lub zmodyfikować swój profil.

Specjalny filmik dla MojaNorwegia.pl - Norwegia

Czytali temat:
(1274 niezalogowanych)
96 Postów
Założyciel MN
W tym temacie znajdują się komentarze do filmu Specjalny filmik dla MojaNorwegia.pl .
Krótkie sprostowanie od xAnetkaax i TheJustinyy nt. ich nagrań oraz portalu mojanorwegia.pl Mam nadzieję, że teraz będzie wszystko jasne i podeślecie do dziewczyn ciekawe pomysły na nagrania.
Miłego oglądania!
Zgłoś wpis
1 Post

(mark)
Wiking
TA W RÓŻOWYM BARDZO ŁADNA pp
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
96 Postów
Założyciel MN
jakieś fajne pomysły na tematy nagrań?
Zgłoś wpis
921 Postów

(I.Z.A.)
Maniak
Matko ,jakie to nudne,aż mnie głowa rozbolała od tego ich trajkotania....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Dziewczyny, nie tłumaczcie się, róbcie swoje, jeśli sprawia wam to przyjemność. Zawsze znajdzie się ktoś, kto skrytykuje, zwłaszcza Polak-Rodak! No ale nie można dogodzić każdemu. Ważne, że się udzielacie, że dobrze się bawicie i tak trzymać!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Proponowałabym opowiedzieć trochę o Russ, temat na czasie, a mój syn goni biedaków jak szalony, bo zbiera wizytówki: "Kan jeg fa russekort, pleasesssssssssssssssssssss!", haha. No i te jego teksty: "Mama, a wiesz, że dzieci też mogą być Russ!"- Nie synuś, nie mogą! "Mama, a wiesz, że jest różowy Russ" -Nie synu, nie ma! Itd. Opowiedzcie mu o tym, to nie będzie mi wmawiał, że się nie znam. A ha, on ma prawie 8 lat i informacje trzeba by do niego dostosować.


Boże, awansowałam na MN na MANIAKA, idę się leczyć
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
eeee eeeeeeeee eeeee
chyba nic nie zrozumiałem z tego filmiku
eeeeeee
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Krzysztof ....
(Duszek)
Założyciel MN
Dzisiaj Dziewczyny powiedziały prawdę .Owszem do wystąpienia musimy się przygotować .Aby wystapić z biegu to zawsze jakiś chaos wyjdzie .ale popieram .wasze wystepy tylko prosze o wiecej informacji na temat imprez w Oslo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1222 Posty
ladny pan
(panladnyzrodzina)
Maniak
...dziewczynki drogie

robcie sobie filmiki

ale

nie wypowiadajcie sie juz wiecej publicznie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
gama28 napisał:
Proponowałabym opowiedzieć trochę o Russ, temat na czasie, a mój syn goni biedaków jak szalony, bo zbiera wizytówki: "Kan jeg fa russekort, pleasesssssssssssssssssssss!", haha. No i te jego teksty: "Mama, a wiesz, że dzieci też mogą być Russ!"- Nie synuś, nie mogą! "Mama, a wiesz, że jest różowy Russ" -Nie synu, nie ma! Itd. Opowiedzcie mu o tym, to nie będzie mi wmawiał, że się nie znam. A ha, on ma prawie 8 lat i informacje trzeba by do niego dostosować.


Boże, awansowałam na MN na MANIAKA, idę się leczyć


Twoj synek ma racje - jest rozowy russ - to taki absolwent przedszkola, ale tylko niektore przedszkola to praktykuja

Oprocz czerwonych russow sa jeszcze :
pomaranczowi - absolwenci szkoly podstawowej
niebiescy - szkole srednie ekonomiczne
zieloni - szkoly srednie landbruk, naturbruk - rolnicze ?
czarni - szkoly srednie - zawodowe + przyg. na studia

moze nawet inne kolory , jakies lokalne warianty ???? - kiedys widzialam lilla russa - ale nie wiem jaki to byl absolwent, a ze widzialam go przez okno samochodu to nie mialam okazji sie zapytac .

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok