Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

młode mamy Klofta 2040 - Norwegia

Czytali temat:
Mieczysław Bazan Andrzej Andrzej Darek F Marek Murawski łukasz dziemianczyk deniro2 Justyna Kaha Tomasz Iwaniuk (7270 niezalogowanych)
13 Posty
Daria Hołda
(darula064)
Wiking
Witam! Mam 23 lata,jestem mamą miesięcznego syna, mieszkam w Klofcie 2040. Z wielką przyjemnoscia zapoznam dziewczyny z okolic moich na spacerki z skarami naszymi, czy też kawkę O to moj email darula064@buziaczek.pl Piszcie Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
Alicja N
(alutka_1986)
Wiking
Hej Ja jestem mamą 22 mc synka. Mieszkam w Gjerdrum, bardzo blisko Klofty często bywam tam na spacerach z małym i na zakupach Chętnie się spotkam na wspólny spacer i kawę
Pozdrawiam Ala
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Daria Hołda
(darula064)
Wiking
super! Bardzo się ciesze. Napisz kiedy możemy się spotkac, tylko ten tydzień odpada bo coś mały mój przeziębiony musimy zostac w domku i wykurowac sie Napisz na emaila!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
796 Postów
Marzena N
(marzenie)
Wyjadacz
hejja mam synka któey ma prawie 3 m mieszkam niedaleko Jessheim i jesli któras ma ochote to mozemy sie umowić w centrum handlowym ;P jesli mozecie podjechac oczywiście do Jessheim
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
Alicja N
(alutka_1986)
Wiking
hej dziewczyny chętnie się spotkam, w jessheim też często bywam, ale mój mały też jest niestety przeziębiony i narazie siedzimy w domu ale może w przyszły tydzień się umówimy buziaki dla was
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
796 Postów
Marzena N
(marzenie)
Wyjadacz
to jak bedzie ciepło to możemy sie spotkac za tydz na jakis shoping po centrum lub kawusie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
marta wiechecka
(mwiech)
Wiking
czesc dziewczyny! Jest tu ktos jeszcze? hihi... Moze male spotkanko w Jessheim w przyszlym tygodniu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
796 Postów
Marzena N
(marzenie)
Wyjadacz
ktos jest hihi ja mam do jessheim 15 km spotakanko bardzo chetnie pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Daria Hołda
(darula064)
Wiking
Hej, Przepraszam, że nie odp.
Chętnie się spotkam, do czwartku jestem w Klofcie, później upragniony urlopik w Polsce
( 5 tyg) Tak więc piszcie Mój numer gg jak co to 6176390
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
Tlumacz Norweskiego
(tlumacznorweskiego)
Nowicjusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok