Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

poród na ulleval - Norwegia

Czytali temat:
Łukasz xxxxxxxx Patrycja D Davephl Saint Robert Abraham Oliwia Maćkowiak Charlie B MonikaM2 LukaszC Ce Misiek Miskowski IzaW Marcin Świerczyński (2663 niezalogowanych)
19 Postów
Anna Weglarska
(ana26)
Wiking
witam czy któraś z Was rodziła na Ulleval? mam pytanie jak wygląda tam poród nie znam za bardzo języka, jak wygląda sprawa z tłumaczem? czy trzeba coś zgłaszać przed porodem do szpitala? z góry dziękuje za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Anna _
(anja_k)
Wiking
31 Postów
NORKOR NORKOR
(NORKOR)
Nowicjusz
hej!ja tez bede rodzic na ullevalpoczatkiem sierpnia a ty?pozdrawiam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Anna Weglarska
(ana26)
Wiking
hej a ja mam termin na początek września
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Anna Weglarska
(ana26)
Wiking
a jak u ciebie z językiem? bo ja nie znam norweskiego tylko angielski w stopniu komunikatywnym i obawiam się że nie dogadam się z położnymi, lekarzem a nie wiem jak to jest z tłumaczem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
92 Posty
Maja00 z
(maja00)
Początkujący
hej ja niedawno rodziłam na Ullevalu i również nie znam jezyka Przy porodzie nie miałam tłumacza tylko na wiaytach w szpitalu typu USG i trzeba było im zgłosić ale po porodzie przyszła polska polozna piniewaz pracuje taka na ullevalu Jeśli macie jakies pytania chętnie pomoge
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
83 Posty
Justyna x
(justyna85)
Początkujący
Ale dziewczyny cały czas może być z Wami mąż/ partner , jak Wy nie znacie języka to on Wam pomoże , no chyba, że żadne z Was nie zna języka to generalnie powodzenia w przyszłości w obcym kraju... (i nie piszę tego złośliwie)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Anna Weglarska
(ana26)
Wiking
Witaj maja00 mam pytanie do Ciebie a jak zaczęłaś rodzić to dzwoniłaś do szpitala że jedziesz czy po prostu pojechałaś? teraz na wizytach u lekarza też mam tłumacza ale obawiam się pobytu w szpitalu że się nie dogadam i nie wiem czy nie iść tam do recepcji i powiedzieć że nie znam dobrze języka że chciałabym pomoc tłumacza? a skąd jesteś? może mieszkamy blisko siebie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
92 Posty
Maja00 z
(maja00)
Początkujący
ana26 wysłałam ci wiadomość na priv
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
martyna p.
(martyna1)
Wiking
Hej dziewczyny Ja też mam termin na początek września,ale coś czuję że szybciej się wyklujemy I rónież będę rodzić na Ulleval. Strasznie się boję porodu,chociaż to mój drugi. No właśnie najpierw trzeba zadzwonić że się jedzie do szpitala tak? Pozdrawiam wszystkie mamuśki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok