Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

szukam kolezanek... - Norwegia

12 Posty
Ewelina Gwiazda
(egwia)
Wiking
wiatm mieszkam w Blaker blisko Sorumsand,,,,i sie nudze niemiłosiernie... z checia poznałabym jakąś miłą kolezanke z ktora bedzie mozna wypic kawe,pogada,wybrac sie na jakies zakupy itd....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Łucja K
(Łucja)
Wiking
Zapraszam na kawe i pogaduchy do Drobak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Ewelina Gwiazda
(egwia)
Wiking
kurcze troche jendak za daleko ....prawie 100 km...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Ewelina Gwiazda
(egwia)
Wiking
nie wiem jak jest jakas dziewczyna, ktora sie nudzi niech sie odezwie, okolice lillestrom ,fedsund aurskog, bjorkelangen foser....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(jslk82)
Wiking
Cześć, mam podobny problem co prawda zwykle mam co robić, gdyż jestem mama 2,5 miesiecznej Mai ale gdy mam wolny czas a córcia zajmuje się tata ....fajnie byłoby sie z kimś spotkać, pogawedzic przy kawce czy wyskoczyć na zakupy. Ja mieszkam w Moss. Jeśli są tu fajne dziewczyny lub z okolic, serdecznie zapraszam i czekam na odzew! Pozdrawiam ciepło!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
85 Postów
Krzysztof Woźniak
(SpikeMc2)
Początkujący
Cześć
A nie chcesz kolegi co mieszka niedaleko?
Mieszkam w Vormsundzie blisko Arnes i też mam problem bo mam mało koleżanek z którymi można wypic kawę pogadać o wszystkim a o moich problemach moge tylko z dziewczynami pogadać bo chłopaki pewnych rzeczy nie rozumią można z nimi się tylko wódki napic a ja nie piję zbyt często.
Więc jeżeli byś chciała się spotkac na kawie i pogadać to zapraszam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Ewelina Gwiazda
(egwia)
Wiking
mam męże ktory jest dla mnie przyjacielem brakuje mi damskiego towarzystwa przedewszystkim ! pozdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Anna Augustyniak
(auguana)
Wiking
czesc ja mieszkam w Fjellhamar wiec jesli chcesz mozemy sie spotkac co prawda teraz w ta srode lece do Polski ale tylko na tydzien, jestem tu od niedawna i takze brakuje mi spotkan z kolezankami pozdrawiam Ania
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Ewelina Gwiazda
(egwia)
Wiking
oooo to juz jest cos 29 km odemnie ok to jak wrocisz z Poslki odezwij sie to sie jakos umowimy pozdrawiam Ewelina
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Anna Augustyniak
(auguana)
Wiking
Swietnie do zobaczenia po powrocie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok