Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

woodstock 2013 - Norwegia

Czytali temat:
marzena szuminska (2243 niezalogowanych)
67 Postów

(Olaf777)
Początkujący
wybieracie się na woodstock ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
320 Postów
65 78
(6578)
Stały Bywalec
Nigdy w zyciu!

p/s:
festiwal z pieniedzy ukradzionych chorym dzieciom... a fe!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
67 Postów

(Olaf777)
Początkujący
6578 chyba masz zepsutą głowę
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
638 Postów

(WilhelmTell82)
Wyjadacz
Przez najblizszych pare lat jestem uziemiony w Norge,z mila checia bym pojechal na Woodstock,bylem w 2001,03roku i fajna sprawa.Pelen luz,i mysle ze Ci co nie byli to zazdroszcza i dlatego glupoty wypisuja.Woodstock dla przypomnienia jest nagroda za udzial w styczniowej orkiestrze,a pieniadze pochodza z oprocentowania kapitalu wlozonego przez fundacje.Tyle na temat,reszta jak ktos ciekawy jest w sprawozdaniu WOSP.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Dominik Bielawski
(John_Rambo)
Wiking
Od roku 2007 nie opuściłem żadnego przystanku, zajebista sprawa, w tym roku też jade. Ogolnie polecam każdemu, nawet jeżeli nie jesteś w 'klimacie' to i tak ci się spodoba


A co do 6578 stary nie chce mi się tłumaczyć jak wygląda pozyskanie środków na festiwal, ale głownie pochodzą od sponsorów, nikt tu nie okrada dzieci. Poczytaj troche zanim coś napiszesz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
320 Postów
65 78
(6578)
Stały Bywalec
jesli sie wybieracie,to najlepiej - na lezaco!

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871...dni_.html#BoxWiadTxt
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty

(magik473)
Początkujący
John_Rambo napisał:
Od roku 2007 nie opuściłem żadnego przystanku, zajebista sprawa, w tym roku też jade. Ogolnie polecam każdemu, nawet jeżeli nie jesteś w 'klimacie' to i tak ci się spodoba


A co do 6578 stary nie chce mi się tłumaczyć jak wygląda pozyskanie środków na festiwal, ale głownie pochodzą od sponsorów, nikt tu nie okrada dzieci. Poczytaj troche zanim coś napiszesz.



Byłem 10 razy .Niestety żona dzieci mnie nie chcą puścić .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
magik473 napisał:[b]Byłem 10 razy .Niestety żona dzieci mnie nie chcą puścić .
Jaki Masz problem by po tych 10 razach wybrać się 11 WŁAŚNIE Z CAŁĄ Rodzinką ...
Mama Tata i Dzieci ... ?
---
Bądź Współczesnym Rodzicem i Głową Rodziny .
---
Myślę , że na te Trzy dni to jednak stać już Ciebie fundnąć Rodzince Specyficzną Atrakcję ...
---
WSZAK to NAJWIĘKSZA IMPREZA w Europie ... !!!!
Nigdzie indziej ...nie bawi się jednorazowo , prawie PÓL MILIONA LUDZI .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów
gorol gorol
(gorol1608)
Nowicjusz
WilhelmTell82 napisał:
Przez najblizszych pare lat jestem uziemiony w Norge,z mila checia bym pojechal na Woodstock,bylem w 2001,03roku i fajna sprawa.Pelen luz,i mysle ze Ci co nie byli to zazdroszcza i dlatego glupoty wypisuja.Woodstock dla przypomnienia jest nagroda za udzial w styczniowej orkiestrze,a pieniadze pochodza z oprocentowania kapitalu wlozonego przez fundacje.Tyle na temat,reszta jak ktos ciekawy jest w sprawozdaniu WOSP. A nie da śie bo trzeba karty wysyłać norgge ,co to2001,03
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów
gorol gorol
(gorol1608)
Nowicjusz
John_Rambo napisał:
Od roku 2007 nie opuściłem żadnego przystanku, zajebista sprawa, w tym roku też jade. Ogolnie polecam każdemu, nawet jeżeli nie jesteś w 'klimacie' to i tak ci się spodoba


A co do 6578 stary nie chce mi się tłumaczyć jak wygląda pozyskanie środków na festiwal, ale głownie pochodzą od sponsorów, nikt tu nie okrada dzieci. Poczytaj troche zanim coś napiszesz.
ALE JESTES PUSTA RURA KOTY STERYLIZUJĄ ZA DARMO ZROZUM TO JEST DO LUDZI .jesli mieszkasz w norwegi 10 milionów na bezdomnych
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok