Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Dlaczego Norwegowie tracą prawo jazdy? - Norwegia

Czytali temat:
(3275 niezalogowanych)
12 Posty

(kamil85)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Dlaczego Norwegowie tracą prawo jazdy?
Dlaczego Norwegowie tracą prawo jazdy?....
Dlatego że norweski ustrój powoli z demokracji przechodzi w komunizm, może za kilka lat kiedy już nic nie będzie wolno, społeczeństwo opamięta się i poprosi USA o pomoc w obaleniu reżimu!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(szynkar)
Wiking
ponad 1/3 zycia tutaj miszkam wiec neiche pisac co mysle o norkach i panstwie bo mi glupio
moje cory mowi ze nie sa Polkami tylko norkami- rodzice tylko polacy
przykro mi z tego powodu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
szynkar- gratuluje, swietnie cory wychowales , tak trzymaj ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Patryk xxxxx
(inviduality)
Wiking
I jeszcze chcą ograniczyć prędkość do 70 na autostradach i w tunelach... Ludzie będą mniej się skupiali na jeździe, zacznie sie monotonność (która i tak już jest) i przez to te wypadki... Ja nie jestem za podwyższaniem jak w Polsce do 140km na autostradzie bo to 2 razy tyle ale jakby jeździło sie 100 w tunelach 110, to wszyscy by skupiali sie na jeździe. Chociaż z drugiej strony oni nie są tak wybitnymi kierowcami jak my Polacy... Mamy koncentrację, skupiamy sie na jeździe a dla nich to błahostka, wyczyniają takie głupoty na ulicach że czasami sie chce śmiać a czasami płakać.... Wracając do tematu komunizm się zbliża nic nie wolno, na wszystko trzeba uważać co sie robi... Za niedługo naprawdę będzie sie tu nie miło mieszkać... Może pieniądze fajne bo tylko dlatego tutaj siedzę... Ale te presje na ludzi niefajne...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
221 Postów

(Veileder)
Stały Bywalec
Troche smieszy mnie krytyka norweskich kierowcow przez POLAKOW. Polscy kierowcy maja wszedzie bardza zla opinie: przekraczanie predkosci, nagminna jazda po pijanemu itd. Kiedy jestem w Warszawie, nie mam odwagi wejsc na pasy przy zielonym swietle widzac nadjezdzajacy samochod - wcale nie jestem pewien, czy sie zatrzyma Obawiam sie, ze panowie wypowiadajacy sie powyzej niekoniecznie sa tak dobrymi kierowcami pod wzgledem technicznym; uwazaja natomiast najprawdopodobniej kazdego, kto jezdzi ostroznie za glupiego frajera... Tesknicie tez prawdopodobnie za powszechna w Polsce bezkarnoscia - W Norwegii trudniej dac policjantowi "w lape" zeby "zapomnial" o mandacie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(kamil85)
Wiking
Z tymi mandatami to akurat nie jest tak jak piszesz. Policja jest do tego żeby ludziom pomagać a nie tak jak tu tylko wypisywać mandaty!!! Prędkość zmniejszają bo będą mogli więcej mandatów wypisać!!! Jakie bezpieczeństwo? o czym oni w ogóle mówią? przecież wszyscy będą zasypiać. Sami norwedzy są wkur.... na tą sytuacje, ale oni wolą kiwnąć główką niż coś z tą dyktaturą zrobić... Czekam tylko jak po tej akcji zakładania GPS-ów do aut firmowych zaczną przychodzić mandaty za prędkość..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
wstydz sie chłopie jako ojciec, syn i mąż!
wstawiasz usmiechniete buzki zamiast sie wstydzic i pomyslec jakby te zbłąkane owieczki na dobra droge sprowadzic!
jako samiec alfa powinienes pasa na nie wziąc, a nie za pikusia robisz......
ksiazki im kup i historii troche by sie przydało, bo pewnie ich pradziad lub jego ojciec oddał zycie walczac z wrogiem, który dzieci nam germanił lub rosyjskiego uczył przez nascie lat.....
po to zeby one dzis z dumą mowiły, ze są polkami z dumnego narodu, który nigdy sie nie poddał.....
dzieki tysiącom ofiar róznych wojen, ty jak i twoje zbłakane owieczki(córki) jestes dzis w Norwegii jako polski obywatel unii eurpejskiej!!!
ludzie oddawali to co najcenniejsze(zycie) za kraj, ojczyzne,a ty buzki wstawiasz.....
ps: chyba wiem czemu twoje córeczki są takie: otóż jak mają byc inne, kiedy ich ojciec jest zwykła ciota!!!
popieram "BIZI" pieknie wychowałes córki, pieknie......
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
221 Postów

(Veileder)
Stały Bywalec
Przeczytaj to jeszcze raz, moze tym razem na trzezwo. Potem daj to do przeczytania swoim dzieciom. Ciekawe, czy beda "dumne" z tatusia...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(szynkar)
Wiking
co ty mozesz wiedziec?
ja nieznam norweskeigo - pracuje w firmie irlandzkiej tylko to co w domu podlapalem przez te lata
zona mowi po norwesku dobrze corki 11 i 14 lat tu sie urodzily wiec polski troche kalecza ale w domu zawsze mowimy po polsku i to jest nasz jedyny jezyk- oczywiscie corki medzy soba czesto rozmmawiaja po norsku
znaja polska historie napewno lepiej od pzrecietnego rowiesnika w PL!!!
bo im od dziecka opowidalismy i nie musialy sie uczyc tego na sile w szkole
jestem mgr informatyki na jebanym wygnaniu- a nei ciota dla ciebie siedzimy tu ze wzgledu na dzieci tyle tat to prawda ze w pl bywaja zadko bo taka jest rodzina zawistna ze nie mamy do kogo wrcac i moze dobrze
jestem 100% polakiem z zona a na pytanie mojej corki kim jest na pewno by ci odpowiedzala ze polka ale tu sie urodzila!!!!!!!!!!!!!!
wiec czekam az napiszesz przepraszam jak masz odwage
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
po krótkim namysle postanowiłem uzyc słowa PRZEPRASZAM, bo nie powinienem moze az tak cie atakowac....
wystarczy, ze napisze, ze owe córki mają niegramotnego ojca
"ciota" była zbyt na wyrost!
Takze raz jeszce sorry!
Tyle tylko przyjacielu, ze sam sobie zaprzeczasz: w I poscie napisałes, ze córki twoje odp ze są norkami, atobie jest przykro. Natomiast w II napisałes, ze odpowie, ze jest polką, ale tu sie urodziła......
wez ty sie jejich zapytaj i napisz jak jest, bo nie ogarniam......
PS: A tak powaznie, to jest mi przykro, ze dzieci rodziców musza tu zyc, tylko i wyłącznie ze względu na prace rodziców
osobiscie uwazam, ze wolniej sie rozwijają, ucza sie chamstwa od bydła,ubieraja sie w te rosciągniete dresy, i psikaja włosy litrem lakieru idac do szkoły...
ale coz poczac, kiedy takie pojebane czasy.....
ps: co do zawistnej rodziny i przyjaciół, to rozumiem cie jak mało kto )
A co moge wiedziec? zapewniam cie, ze sporo, a nawet wiecej
Tez mam 14-to letnią córke ) i niezły
bagaż doswiadczen......
Jedno jest pewne: moja rodzina(zona i córka) nigdy nie zamieszkaja w tym poganskim kraju, bo nasze miejsce jest w polandii, chocby tu płacili 50tys nok netto!!!!!
to dobre miejsce na "dorobienie sie" i inwestowanie tych pieniedzy w PL!
Napewno nie jest to dobre miejsce do zycia...
Ja mam depresje po 45 tyg pobytu tu i zmykam szybko by odreagowac w Polsce )
Zaraz pocisną mi polscy norwedzy, zeby jechał do polski, skoro tu tak zle....
hehehehhe
no paszoł won z mojej norwegii )))))
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok