Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

Breivik na plakacie reklamującym polską sztukę teatralną - Norwegia

Czytali temat:
BLASTIN (826 niezalogowanych)
1 Post
Joanna Rembecka
(Johanne)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Breivik na plakacie reklamującym polską sztukę teatralną
I to sie chwali, a norki juz planuja odsiecz w zaciszu swojej smierdzacej alkoholem chatki gorskiej Andrzej Breivik- taka ujma na honorze norweskiego plemienia a tu prosze nikt inny - tylko ich najwieksi rewale - polacy jaja sobie z tego robia Bravo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
M N
(MareckiMarecki)
Stały Bywalec
Johanne napisał:
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Breivik na plakacie reklamującym polską sztukę teatralną
I to sie chwali, a norki juz planuja odsiecz w zaciszu swojej smierdzacej alkoholem chatki gorskiej Andrzej Breivik- taka ujma na honorze norweskiego plemienia a tu prosze nikt inny - tylko ich najwieksi rewale - polacy jaja sobie z tego robia Bravo


Nie czytałem wszystkich twoich komentarzy , ale te co widziałem mówią jedno . Nienawidzisz Norwegii i wszystkiego co jest z nią związane . To co tu K...a robisz ???!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Joanna Rembecka
(Johanne)
Wiking
Zadales pytanie wiec sam odpowiedz na nie LOL
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Rafal W.
(Rafalek)
Wiking
Ja raz dostalem taka odpowiedz:
,,Patrze jak renifery dupami szczekaja ,,
- inteligentne jak diabli
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
M N
(MareckiMarecki)
Stały Bywalec
kamil75 napisał:
a ty marecki chochasz ten kraj bo jestes pewnie swierzakiem co malo widzal i gwno wie jak sie ty zyje jak sie zylo 7, 12 lat temu.
domyslam sie ze w pl biede klepales i teraz masz dolary na ziemi.
ja tez nie lubie tego kraju- 30% polakow nie cierpi polski nie za to ze jest polska tylko za to jak sie w niej zyje i na jakim poziomie, ile tzreba zapierdalac zeby byle co miec


Bez przesady z tą miłością Świeżakiem ??? to zależy dla kogo Przez 5 lat tutaj widziałem bardzo wiele , za wiele i co najgorsze wszystkie ze wspomnienia związane są z takimi polakami jak ty .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...strach

pomyslec,jakie mozna miec

wspomnienia,z takimi polonorkami jak ty...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
NO NOK
(NOREK)
Stały Bywalec
Kto siedzi tu dla pracy to siedzi i pierdzieli takie głupoty. Jak ktoś tu mieszka to wie, że wszystko co polskie to szkodzi... Ale korony wam nie śmierdzą co? Przypomina mi to prostytutke która niby nie lubi ale i tak daje du.. za pieniądze...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
jaka sztuka
takie i reklamy
smak i poczucie taktu niesamowite
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
kamil75 napisał:
duza wiekszosc ludzi tutaj siedzi dla pracy= kasa.
sa tacy co pracuja za 50kr i sa zadowoleni bo w pl nie mieli wcale pracy
jak ja czy li jaki?
nie cierpie tego jak polak jest bardziej norweski niz norek


Oczywiscie, bo dla ciebie prawdziwy Polak, to taki ktory wylewa "pomyje" na kazdego norwega.
Jest to swoista samoterapia pomagajaca usmierzyc wlasne kompleksy. Jak bede 100 razy dziennie powtarzal, ze "norki" to idioci, to po 101 razie i sam uwierze i wtedy zyskam na wartosci w swoich wlasnych oczach..... Gratuluje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Krzysztof ....
(Duszek)
Wiking
Taki plakat to tylko DEBIL mógł zrobić i drugi jeszcze większy debilowaty kretyn to powywieszał
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok