Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

reklama | kup tutaj »

Abonament telewizyjny na komputery i komórki? - Norwegia

Czytali temat:
(1168 niezalogowanych)
1 Post
Daro Gda
(Darogda)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Abonament telewizyjny na komputery i komórki?
no prosze..teraz chca wyssac kase od wszystkich innych za telefony i tablety ,komputery...co za jeban..pazerne skurwy...tylko takich okreslen mozna urzyc...jeb...was pies
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Rafał M.
(moon5)
Wiking
Ja mam samochód, czyli mam techniczne możliwości aby przejechać bramkę do Oslo dzisiaj. Nie przejechałem jednak i nie zapłaciłem. Dlaczego jeśli mam 'odbiornik' (cokolwiek to jest) a nie odbieram żadnego z programów, to mam płacić?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Daro.gda napisał:
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Abonament telewizyjny na komputery i komórki?
..co za jeban..pazerne skurwy...tylko takich okreslen mozna urzyc...jeb...was pies

tylko nie pie...dol
że kupiłeś komputer albo telefon w Norge
i maja na ciebie namiary
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Andrzej Stolarczyk
(andru7525)
Wiking
Tak bogaty kraj a jeszcze chce zysku ,tego nie rozumiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
589 Postów
Karol Pitek
(karol3)
Wyjadacz
moon5 napisał:
Ja mam samochód, czyli mam techniczne możliwości aby przejechać bramkę do Oslo dzisiaj. Nie przejechałem jednak i nie zapłaciłem. Dlaczego jeśli mam 'odbiornik' (cokolwiek to jest) a nie odbieram żadnego z programów, to mam płacić?

ale podatek drogowy zapłaciłeś za cały rok, chociaż dziś nie jeździłeś? (zakładam że masz norweską blaszkę). jeśli już tak porównywać to bramka jest raczej pakietem dodatkowym, albo filmem na DVD za który i tak płacisz osobno
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
bogaty?
ich nawet na darmowego dochtora nie stać, ani przejazdy przez bramki
oni tu jeszcze niedawno to nic nawet do ukradzenia w domach i samochodach nie mieli
bo drzwi nie zakluczali
dopóki się świniarni nie najechało
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
jasta102 napisał: ...tylko nie pie...dol
że kupiłeś komputer albo telefon w Norge
i maja na ciebie namiary

Nie trzeba kupować Komputera , by być legalnie namierzonym .
Wystarczy mieć Abonament na Internet , np. ... telesfora ... i pozamiatane !! .

Przecież Nie wmówisz Nam iż masz łącze wykupione w USRA lub na Wyśpiech , o Polszy nie wspomnę , ponieważ ty tą krainą , Pogardzasz ździebko ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
gabriel napisał:
jasta102 napisał: ...tylko nie pie...dol
że kupiłeś komputer albo telefon w Norge
i maja na ciebie namiary

Nie trzeba kupować Komputera , by być legalnie namierzonym .
Wystarczy mieć Abonament na Internet , np. ... telesfora ... i pozamiatane !! .

Przecież Nie wmówisz Nam iż masz łącze wykupione w USRA lub na Wyśpiech , o Polszy nie wspomnę , ponieważ ty tą krainą , Pogardzasz ździebko ...

nie z namy take numery
znam osoby co maja na siebie pozakładane 11 numerów telefonicznych
a mogą chyba i z 1500
pani z MyCall mi mówiła, że nie ma ograniczeń
co więcej, to chyba ze 100 NOK dają, jak się numer na siebie przeniesie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Daro Gda
(Darogda)
Wiking
Przeciesz tu kupujac zegarek na reke dla syna zostalem zarejstrowany w bazie...tu bez okazania dowodu nic nie kupisz..komputer,telefon czy rower co za roznica ..panstwo policyjne chce wiedziec wszystko o tobie co kupujesz gdzie jezdzisz i co robisz i jak wydasz za duzo zagranica (nie daj Boze zaplacisz karta) doloza ci podatek Toll.(.z zycia wzietea nie wymyslone)..po zyjemy zobaczymy jak bedzie..wiem tylko jedno gdzie kolwiek na swiecie zawsze chca cie wyruch...politycy to najwiesze kur...sa jak wirusy zerujace na organizmie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Daro.gda napisał:..po zyjemy zobaczymy jak bedzie..
POCO tobie żyć , skoro wszyscy , na całym Świecie , Nic nie robią , tylko ciebie ruchają .
---
STRZEL sobie w łeb i będziesz miał spokój , a Dzieciak ... może dostanie Spadek , i taki będzie jedynie , pożytek z twojego utyskiwania .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok