Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Przestępcy przejmują branżę budowlaną w Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
Tomasz ............... Błażej Daniel Marcin Marcin Krzysztof Erne (2251 niezalogowanych)
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Przestępcy przejmują branżę budowlaną w Norwegii
ukryty majątek Stoltenberga premiera Norwegii 45mln koron ( nie dziwi) policja nie szuka , nie inwigiluje go ??jest cool a szaraki muszą płacić pełną stawkę podatku , Obywatelu nie kradnij rząd nie znosi konkurencji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
przecież od dawna wiadomo, że Polacy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
przecież od dawna wiadomo, że Polacysa okradani przez Norwegow
znam kilku co musieli zalozyc firmy jednoosobowe a norweg daje im zlecenia
czesto wychodzi im 30kr /t i po 14 t/d
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
patim napisał:
przecież od dawna wiadomo, że Polacysa okradani przez Norwegow
znam kilku co musieli zalozyc firmy jednoosobowe a norweg daje im zlecenia
czesto wychodzi im 30kr /t i po 14 t/d

musieli?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Gdyby Ci, jasta102, pistolet do skroni przylozyli, to tez bys musial
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
124 Posty

(Janin)
Stały Bywalec
Dlatego zglaszajcie takich skurwysynow na Politi !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
marcin pawlak
(marcinpawlak)
Wiking
Jasta a co ty tak na Polaków ciagle zle piszesz . Znam takich paru ale jak jada do kraju to innaczej gadaja. Podejrzewam ze jak bys tak zawital do Falubazu to by cie troszke potrzasli za takie słowa .
Ale o to mi chodzi teraz.
Czemu sie wszyscy przypierdolili do Polakow . Morze niech w koncu zaczna pisac jak to norwegowie kombinuja. Znam wielu bardzo wielu norkow co zapierdalaja na czarnucha . To jest rzecz normalna . Tak samo jest w Polsce i na swiecie .
Tak wiec wiecej norkow robi na czarnucha jak Polacy czy Litwini .
A kierowcy norwescy to maja klapki na oczach . Wczoraj moglem na 2 rondach rozpierdolic sie najpierw wyjechala smieciarka , a na drugim rodzie jelop peugotem ale niezrobilem bo zal mi tych tepakow. Ale zrobilem jedna rzecz dogonilem barana wrzycilem na mniejszy bieg wyprzedzilem go i jak juz byl zamna ostro zachamowalem poto aby sie skur... obudzil
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
marcin pawlak
(marcinpawlak)
Wiking
Pracuja do 15 a potem jada na fuche. Wiecej norkow woli wziasc swoich. Ja nie biore fuch wole siedziec w chacie. Odemnie z firmy jezdza norki na fuchy aby dorobic . Ja sie tutaj moze boje wziasc bo norki to konfidenci tak jak niemcy. Gadalem wczoraj z niemcem z mojej firmy na poczatku robil fuchy a teraz juz nie . bo kiedys go norek podjebal.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Beata M
(aga113)
Wiking
Znam jednego nora ktory sie niezle oblowil na zatrudnianiu ludzi na czarno, placil 70-80 NOK za godzine. Nikt na niego nie doniesie bo ma wszedzie wtyki.... bezszczelny typek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
niemiec by go nie podjebal
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok