Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 31 maja

Mobbing w Norwegii - jak z nim walczyć? - Norwegia

10 Postów
Wiking
Witam wszystkich
Moje pytanie brzmi... Czy ktoś pośrednio, lub bezpośrednio zetknął się z mobbingiem w miejscu pracy? (tu w Norwegii) Jeśli tak to jak z tym walczyć, jakie trzeba mieć na to dowody. Należę do związków zawodowych, ale nie chcę jeszcze wytaczać "najcięższych dział"
Pozdrawiam i liczę na podpowiedzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fullcasco)
Wiking
pytanie czy chcesz tam pracowac
jaka masz umowe
mozesz pracowac jeszcze wolniej i wszystkie ponaglenia kwitowac stwierdzeniem ze pracujesz najlepiej jak potrafisz
mozesz wziasc egemelding
mozesz zachorowac na zla atmosfere w pracy
tu dbaja o zdrowie psychiczne
opisz jak ten mobing wyglada
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Wiking
Tak, chcę tam pracować, ale nie z takim przełożonym, nie wiem co to jest egemelding (wyjaśnisz mi to?), jeśli chodzi o chorobę to właśnie mam zwolnienie, ale nie na psychę. Mogę wiele powiedzieć i chcę na ten temat pogadać, ale nie na forum. Jeśli możesz coś doradzić to odezwij się na email.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fullcasco)
Wiking
egemelding zwolnienie wlasne 3 dni po przepracowaniu 3 miesiecy czyli 4 razy w roku ciagnij chorobe jak mozesz
szefa nie zmienisz mozesz po chorobie wystapic o zmiane stanowiska
reszte na pw
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Wiking
Ok czekam na emaila
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
a szkoda ze na prv bo moze inni tez maja z tym problem i mogłoby im to w jakis sposob pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fullcasco)
Wiking
10 Postów
Wiking
Na prv tylko dlatego, że mam wścibskiego gościa a ja mu nie ufam" bo to zła kobieta jest" Więc piszmy do siebie na PRV
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
Joker napisał:
Na prv tylko dlatego, że mam wścibskiego gościa a ja mu nie ufam" bo to zła kobieta jest" Więc piszmy do siebie na PRV


nie no looz piszcie sobie na prv tylko nie kumam co do wscibskiego goscia mowisz o moderatoze????
wydaje spoko gosc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Wiking
Nie rozumiesz...
zbyt dużo szczegółów to pozwoli domyślić się o kogo chodzi mojemu koledze z pracy, a ja mu nie ufam, mam powody gdyż już mnie zawiódł i po części przyczynił się do wszystkiego o czym piszę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok