Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

szukam fryzjerki - Norwegia

12 Posty
Patii x
(misspatii)
Wiking
pilnie szukam fryzjerki z okolic ski, oppegård itp..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj
91 Postów

(Sykepleier84)
Początkujący
a co nie ma tam salonow fryzjerskich mmm dziwne...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
magda ry
(magdalenary)
Nowicjusz
Salonów może nie być,to podmiejskie okolice...A nawet jesli są to nie każdego stać na salon...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
meski czy damski ten fryzjer ma byc?

W samym Ski mieszka mój kolega ( Johny) strzyze pół wsi za 100nok, wiec jak kolezanka/kolega reflektuje to namiary podrzuce
Swoją drogą to żałosne, kiedy zarabia sie 150/h i szuka sie fryzjera w...piwnicy!
Kurwa jak zarabiacie, to zapłaćcie za tego fryzjera tyle ile tu kosztuje!
A jak nie, to chodzcie z odrostami i byle czym na głowie......
a taka ta norwegia "fajna i urocza"

Żałość to jedyne słowo, jakie tu pasuje......

ps: przeszukaj Magdeczko forum, bo swego czasu było kilka ogłoszen o polskich fryzjerkach ( jakosc NIEgwarantowana)........
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
magda ry
(magdalenary)
Nowicjusz
Było,było...Ale chyba wie jakiego fryzjera szuka,z gwarancja czy bez.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Patii x
(misspatii)
Wiking
Po pierwsze stac mnie na fryzjera, i bylam tu w niejednym salonie, ale niestety nie bylam zadowolona z rezultatow dlatego szukam kogos sprawdzonego. Pozatym fryzjer z salonu nie dojedzie do domu klienta. A Ty marianek73 jak nie masz nic madrego do powiedzenia to lepiej wogole sie nie odzywaj, bo to co piszesz jest zalosne, jak zreszta wszystkie Twoje posty Uwazaj zeby Tobie ktos nie obcial bo jak tak dalej bedziesz pisac do ludzi to sie mozesz zdziwic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Karina Fralczyk
(karinkaaaaaaaa1222)
Wiking
marianek73 ty zalosny dupku z koziej dupy..
sam zapierdzielasz pewnie na budowie, wiec nie masz czym sie pochwalic..za 110 na h i cooo wielki ku... bogacz sie znalazl
nie wszystko co drogie to dobre..no ale ty chyba sie jeszcze nie przejechales...i powiem ci ze ci zycze zebys sie przejechal to wtedy zamkniesz ta morde..

taki jestes cwaniak aaa po norwesku tylko ja / nei..
hahah zal.. nie masz co robic.. to sobie strzep..
pozdrawiam
Sylwia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Karina Fralczyk
(karinkaaaaaaaa1222)
Wiking
wy wszyscy oprocz REKA jestescie zalosni..wielcy znawcy..
co to ja nie jestem.. a zapierdalacie na szmatach i skaczecie po rusztowaniach..

aa ty co marianek chcesz sie pochwalic jakiego ty nie masz zagranicznego kolegi czy co ??
wezcie sie ludzie leczcie jestescie zalosni..

skaff dere liv jævla tapere!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj
252 Posty
Kaśka N.
(factorytka)
Stały Bywalec
reke napisał:
Po pierwsze stac mnie na fryzjera, i bylam tu w niejednym salonie, ale niestety nie bylam zadowolona z rezultatow dlatego szukam kogos sprawdzonego. Pozatym fryzjer z salonu nie dojedzie do domu klienta. A Ty marianek73 jak nie masz nic madrego do powiedzenia to lepiej wogole sie nie odzywaj, bo to co piszesz jest zalosne, jak zreszta wszystkie Twoje posty Uwazaj zeby Tobie ktos nie obcial bo jak tak dalej bedziesz pisac do ludzi to sie mozesz zdziwic.

Ty też
Ja nie wiem dlaczego norkom taką trudność sprawia zrobienie ładnych, drobnych, gęstych pasemek ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
243 Posty

(Reason Project)
Stały Bywalec
sylwia_magdalena napisał:
wy wszyscy oprocz REKA jestescie zalosni..wielcy znawcy..
co to ja nie jestem.. a zapierdalacie na szmatach i skaczecie po rusztowaniach..

aa ty co marianek chcesz sie pochwalic jakiego ty nie masz zagranicznego kolegi czy co ??
wezcie sie ludzie leczcie jestescie zalosni..

skaff dere liv jævla tapere!


Sadzac po jezyku i znajomosci mowy potocznej( polskiej) mozna domniemywac, ze rodzice zabrali cie z Polski na poziomie gimnazjum wywiezli do zimnego kraju za chlebem. Teraz kompensujesz te frustracje poprzez ujadanie. Na post nie odpowiedzialas, zadnej merytorycznej informacji nie zawarlas, nikomu sie nie przysluzylas i nawet nie jestes zabawna. Masz literalnie 3 posty i w kazdym plujesz jadem.
Moze ostatni akapit przedstaw rodzicom?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok