Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

SERDECZNIE PROSZĘ O INFORMACJĘ. - Norwegia

Czytali temat:
(3092 niezalogowanych)
14 Posty
Agata Mazerant
(AgataMazerant)
Wiking
Witam, jestem nowym użytkownikiem tego forum, próbowałam już szukać jakiś informacji ale ciężko mi sie tutaj odnaleźć (a jak czytam inne fora, to aż szkoda, że Polacy nie potrafią sobie w niczym pomóc). Razem z mężem jesteśmy młodym małżeństwem z dzieckiem (mamy po 24 lata) chcielibyśmy zacząć nowe życie w Norwegii. Prosimy o parę przydatnych informacji, abyśmy mogli sie poważnie zastanowić nad naszą decyzją. Jak wygląda życie w Norwegii, jak z pracą, (bo ta jest najważniejsza). Bardzo prosimy o pomoc. pozdrawiamy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
AgataMazerant napisał:
, jak z pracą, (bo ta jest najważniejsza).
A jakie macie zawody? Duzo latwiej jest odpowiedziec na to pytanie, jak sie wie co umiecie i jakie macie papiery.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
jezyk?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Agata Mazerant
(AgataMazerant)
Wiking
Mój mąż jest z zawodu Technik mechanik, ale w swoim fachu nie pracował. Ja jestem po szkole średniej. Wyjechać chcemy pod koniec roku, czyli język trochę już ogarniemy. A i jeszcze pytanie o którym zapomniałam, ile trzeba wziąść ze sobą na start
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
a gdzie pracowal i ty
jakies 30 000 zl powinno starczyc na miesiac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów
pie knis
(pieknis)
Stały Bywalec
Nie przyjezdzajcie!
Juz wystarczy idiotow w no!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Agata Mazerant
(AgataMazerant)
Wiking
Oboje najpierw pracowaliśmy w restauracji i byliśmy kierownikami. Obecnie mąż przeszedł do fabryki na produkcję a ja na razie jestem na macierzyńskim.



Ps. Idiotom może jesteś TY, także pakuj sie i wracaj do Polski, aby zrobić miejsce dla normalnych ludzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów
pie knis
(pieknis)
Stały Bywalec
Jednak nie posluchaja !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
222 Posty
Pawel Kiełbasa
(Purii_id)
Stały Bywalec
Bez konkretnego zawodu ( często z kilkuletnim doświadczeniem) nie macie czego szukać.

Pieniądze na start, w Waszym przypadku, byłyby na tyle spore, że lepiej je zainwestować przynajmniej w jeden z kursów "platformianych" dla męża. Ale i przed nim dość dluuuga droga..., a i kursy potwornie drogie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Agata Mazerant
(AgataMazerant)
Wiking
A te wszystkie ogłoszenia przez agencje pracy, co proponują takie "wspaniałe zatrudnienie" to co jakaś fikcja czy jak ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok