Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

Szukam pewnej pracy lub współpracy - Norwegia

Czytali temat:
(2991 niezalogowanych)
12 Posty

(wipnetart)
Wiking
Witam mam 37 lat, mieszkam pod Krakowem, szukam pracy w Norwegii. Wybudowałem 2 domy swój i rodziców, własnymi rękami wraz z wykończeniówką, kafelki, konstrukcje, gładzie itp. nie są dla mnie problemem. Moja pasja to motoryzacja i wszystko ci się z nią wiąże. W tej branży również odnalazłbym się. Szukam pracy pewnej, mogę pracować 12h dziennie. Obecnie pracuje w największym krakowskim biurze nieruchomości. Przez 11 lat prowadziłem firmę w internecie, miałem kontakt z klientem: prawnicy i lekarze. Mój angielski pozostawia wiele do życzenia, porozumiem się ale łamanym angielskim. Wiem, że trafiają się również oszuści, którzy oferują pracę, im z góry dziękuję (będę tutaj zdecydowany w swoim działaniu). Mogę rozważyć również współpracę z kimś kto przebywa w Norwegii, kto chce nawiązać współpracę: handel, usługi, agroturystyka, inna dziedzina. Jeśli będzie ktoś miał propozycję współpracy to zapraszam tylko uczciwe i lojalne osoby. Pozdrawiam Wojtek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
A co potrafisz robic najlepiej?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Wszystko
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(wipnetart)
Wiking
Wszystko co robię, czyli czego się podejmuje staram się robić z najwyższą starannością. Czyli jeśli dostanę propozycję której nie podołam, po prostu się nie podejmę. Myślę, że motoryzacja, budowlanka, wszelaki kontakt z klientem. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Zenek Sprochenek
(Optimus_Anihilacja)
Stały Bywalec
wipnetart napisał:
Witam mam 37 lat, mieszkam pod Krakowem, szukam pracy w Norwegii. Wybudowałem 2 domy swój i rodziców, własnymi rękami wraz z wykończeniówką, kafelki, konstrukcje, gładzie itp. nie są dla mnie problemem. Moja pasja to motoryzacja i wszystko ci się z nią wiąże. W tej branży również odnalazłbym się. Szukam pracy pewnej, mogę pracować 12h dziennie. Obecnie pracuje w największym krakowskim biurze nieruchomości. Przez 11 lat prowadziłem firmę w internecie, miałem kontakt z klientem: prawnicy i lekarze. Mój angielski pozostawia wiele do życzenia, porozumiem się ale łamanym angielskim. Wiem, że trafiają się również oszuści, którzy oferują pracę, im z góry dziękuję (będę tutaj zdecydowany w swoim działaniu). Mogę rozważyć również współpracę z kimś kto przebywa w Norwegii, kto chce nawiązać współpracę: handel, usługi, agroturystyka, inna dziedzina. Jeśli będzie ktoś miał propozycję współpracy to zapraszam tylko uczciwe i lojalne osoby. Pozdrawiam Wojtek.

Widzisz, gdybys napisal rencami, to robocina by sie znalazla, a tak mozna domniemywac, ze aspirujesz do roli yntelygenta, a takich nikt tu nie lubi. Po co problemy w "zespole" Przemysl swoje stanowisko i zaloz nowy post. Warto tez dodac cos o slubie, pogrzebie itd.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Zenek Sprochenek
(Optimus_Anihilacja)
Stały Bywalec
wipnetart napisał:
Wszystko co robię, czyli czego się podejmuje staram się robić z najwyższą starannością. Czyli jeśli dostanę propozycję której nie podołam, po prostu się nie podejmę. Myślę, że motoryzacja, budowlanka, wszelaki kontakt z klientem. Pozdrawiam

Chlopie, pograzasz sie - tu sie mowi KILJENTEM. . Nadmierna, przesadna staranność jest przekroczeniem ogólnie przyjętych wymogów należytej staranności, która jest jednocześnie starannością optymalną i normalną. Krańcowym przeciwieństwem nadmiernej staranności jest rażące i świadome niedbalstwo - I tu widze szanse na prace- niedbalstwo na budowach to nasza cecha narodowa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
wipnetart napisał:
Wszystko co robię, czyli czego się podejmuje staram się robić z najwyższą starannością. Czyli jeśli dostanę propozycję której nie podołam, po prostu się nie podejmę. Myślę, że motoryzacja, budowlanka, wszelaki kontakt z klientem. Pozdrawiam

Aby tu znalezc prace (mam na mysli Norwegie) nie mozesz umiec wszystkiego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(wipnetart)
Wiking
Po Tobie kolego widać, że raczej masz inne cechy narodowe jak: plotkarstwo i niepotrzebne wkładanie nosa w nie swoje sprawy. Ja wiem jaki jestem i czego szukam, a swoje złote rady zostaw dla swoich kolesi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a jakie masz wykształcenie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(wipnetart)
Wiking
Mam taką propozycję: niech odpisują na mojego posta ludzie, którzy chcą pomóc albo mają w tym jakiś interes. Cwaniaczki, którzy chcą popisać te bzdury bo się nudzą niech piszą gdzie indziej. Dziękuję.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok