Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Walka Pudzian vs Nejman!!! - Norwegia

Czytali temat:
(2868 niezalogowanych)
94 Posty
Mattias Anelsson
(Matti127)
Początkujący
Pamietacie ze bendzie walka PUDZIAN VS NEJMAN 12 GRODNIA.Nejman ma celuitis a pudzian z pewnosica go obje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Ada xxx
(zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz)
Wyjadacz
oczywiscie pamietam
i oczywiscie kibicuje Pudzianowi
mam nadzieje,ze nie bedzie akurat awarii pradu

male sprostowanie,walka jest 11 czyli dzisiaj
sama walka odbedzie sie podobno dopiero o godz 23
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
477 Postów
Sylwia N.
(psculkas)
Wyjadacz


Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
Żałosne i tyle.
Dla kasy można wzystko zrobić,nawet rodziny się wyrzec.
Można by rzec,i oto ameryka ale gawiedzi w to graj
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Ada xxx
(zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz)
Wyjadacz
czemu retier tak ostro
sporty walki sa dla jednych tak samo pasjonujace jak dla innych szachy
i dopoki nie wychodza poza ring czy mate i odbywaja sie wedlug przyjetych zasad,sa czysta rywalizacja
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Grzes203)
Wiking
Dobrze że nie oglądałem przez godzinę reklam polsatu żeby zobaczyć takie widowisko.
To był szoł przez duże Ł
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Jok)
Wiking
retier1 napisał:
Żałosne i tyle.
Dla kasy można wzystko zrobić,nawet rodziny się wyrzec.
Można by rzec,i oto ameryka ale gawiedzi w to graj


niektórzy interesują się sztukami walki, tak zwyczajnie, a zmienić sport może każdy, z pływania na latanie a z ciężarów na MMA, tym bardziej że i Ci (walczący olbrzymi) i Ci (strongmani) lecą na koksach (sterydach). Ja patrzę na tego gościa jak na Gladiatora poza tym właściwie Pudzian nie zmienił niczego... nie wiem jak długo ale trenował sztuki walki prawdopodobnie jeszcze od czasów przed Strongmenizmem i pewnie zanim zaczął się "dobrze odżywiać". taki zresztą jest teraz sport wyczynowy i nie zmienimy tego...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Ada xxx
(zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz)
Wyjadacz
Grzes203 napisał:
Dobrze że nie oglądałem przez godzinę reklam polsatu żeby zobaczyć takie widowisko.
To był szoł przez duże Ł
a ja siedzialam jak glupia,odbebnilam wszystkie walki przed,chociaz samo mma nigdy mnie nie interesowalo i szczerze mowiac meczylam sie przy ogladaniu wczesniejszych walk(ale chcialam miec jakies pojecie o co tam chodzi,zeby zrozumiec ta ostatnia walke)no i oczywiscie straszny niedosyt reklamy,celebryci,a walka mi przeleciala przed oczami jak pocisk i tak musialam potem ogladac z 10 razy na youtube,zeby zobaczyc jakies szczegoly
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Grzes203)
Wiking
truskawkowa napisał:


a ja siedzialam jak glupia,odbebnilam wszystkie walki przed,chociaz samo mma nigdy mnie nie interesowalo i szczerze mowiac meczylam sie przy ogladaniu wczesniejszych walk(ale chcialam miec jakies pojecie o co tam chodzi,zeby zrozumiec ta ostatnia walke)no i oczywiscie straszny niedosyt reklamy,celebryci,a walka mi przeleciala przed oczami jak pocisk i tak musialam potem ogladac z 10 razy na youtube,zeby zobaczyc jakies szczegoly



Wytrwałość godna fanatyka
Przynajmniej wiesz jakie produkty są najpopularniejsze, a może jakieś pomysły na ciekawe prezenty pod choinkę znalazłaś i wiesz kto jest na topie wśród polskich gwiazd show biznesu.
Niema więc tego złego co by na dobre nie wyszło

Pudziana trochę poniosło, może następnym razem będzie bardziej nad sobą panował lub przeciwnik będzie się bronił.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
no nie było specjalnie na co czekać

to tak jak ostatnio z walkami gołota vs adamek i wałujew vs haye (może wyjaścić dlaczego wygrał haye?) - z wielkiej chmury mały deszcz. ech, aż się nie chce oglądać później
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok