Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

. - Norwegia

Czytali temat:
lula l (1114 niezalogowanych)
3 Posty

(joanna5252)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
joanna5252 napisał:
Witam ludziska.
Potrzebuje pomocy lub pokierowania przez osobe ,ktora orjetuje sie co i jak w Norge, pisze na forum bo jestem w tym temacie kompletnie zielona A mianowicie chodzi o to, ze dostalam pismo ile wynosi ubezpieczenia auta roczne. Rok temu kupilismy auto i ubezpieczenie bylo duuuzo nizsze ale to dlatego ,ze byl nie pelny rok naliczony ubezpieczenia. Tego roczne mnie zaszokowalo! przeroslo nas to i potrzebuje by ktos powiedzial jakie pismo i gdzie trzeba wyslac, by rozlozyli nam to na raty np4. A moze ktos ma kopie takiego pisma bym mogla miec wzor? Plis pomocy! ... ;(

Bez PANIKI ...!
GDZIE MACIE UBEZPIECZENIE ... ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
476 Postów
zdzi ra
(zdzira)
Wyjadacz
A moze by tak,zadzwonic do ubezpieczyciela!
Nie - to za proste!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(joanna5252)
Wiking
Taka mala prozba!! Jesli ktos tak ma sie wypowiadac glupkowato to niech wg nie pisze! A ubezpieczenie jest w ''Gjensidige" .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
joanna5252 napisał:
Taka mala prozba!! Jesli ktos tak ma sie wypowiadac glupkowato to niech wg nie pisze! A ubezpieczenie jest w ''Gjensidige" .

Idz do biura i zmien, nie robia problemow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
joanna5252 napisał: Jesli ktos tak ma sie wypowiadac glupkowato to niech wg nie pisze! A ubezpieczenie jest w ''Gjensidige" .
To co napisał ŹDZIRA , nie było wcale GŁUPIE tylko naturalne ... !!! .
---
Ja też bym to samo napisał ... !
---
Chciałem natomiast wiedzieć, co za ubezpieczyciel ponieważ poza telefonem, jest opcja przejść się Osobiście do oddziału i tam bezpośrednio , poprosić o rozłożenie na raty ...
Nie wiem czy ta firma zgodzi się na cztery raty , jednak dwie Na pewno ...
---
Nie ma jako takiego, pisemnego szablonu , o rozłożenie na raty czegokolwiek , a już ubezpieczenia w szczególności .
---
Mój Znajomy , Poszedł do oddziału i bez problemu , Pracownik rozłożył Mu całą kwotę na dwie raty ...!!!
I to w dniu , w którym mijał termin całkowitej wpłaty należności ...
---
Jest też opcja , wejścia na stronę ubezpieczyciela i tam samemu , dokonać takiego podziału , na raty całej należności ...
---
www.gjensidige.no/
---
Tylko , to trzeba być tam zarejestrowanym ... wg posiadanej polisy .
To wszystko Macie przecież klarownie opisane w swoich dokumentach ubezpieczeniowych .
---
Mniej NERW ... a więcej Luzu
Proszę ...
---
To jest TYLKO FORUM a nie Biuro DORADZTWA DLA NIEBORACTWA ... !!! .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
636 Postów
Wyjadacz
joanna5252 napisał:
Taka mala prozba!! Jesli ktos tak ma sie wypowiadac glupkowato to niech wg nie pisze! A ubezpieczenie jest w ''Gjensidige" .

Wyslalem Ci na priv tel. najtanszego ubezpieczyciela .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a może chcesz bogato się za mąż wydać i to w książęcą rodzinę?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
joanna5252 napisał:
Taka mala prozba!! Jesli ktos tak ma sie wypowiadac glupkowato to niech wg nie pisze! A ubezpieczenie jest w ''Gjensidige" .


hahahahaha ło matko !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
476 Postów
zdzi ra
(zdzira)
Wyjadacz
joanna5252 napisał:
Taka mala prozba!! Jesli ktos tak ma sie wypowiadac glupkowato to niech wg nie pisze! A ubezpieczenie jest w ''Gjensidige" .

Fakt!
Lepiej zrobic z siebie idiotke,na forum!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok