Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

NAJMADZEJSZYCH LUDZI ZNAJDZIESZ W NORWEGII!!! - Norwegia

Czytali temat:
rafał przybylek (950 niezalogowanych)
366 Postów
sebastian sebastian
(sebaseba)
Stały Bywalec
...mysle sobie,ze to prawda,ze sama polska smietanka kulturalna,ktora przyplynela,przyjechala badz przyleciala do norszy okupuje siebie nawzajem.... Sami poligloci,historycy,intelektualisci-jednym slowem wszechwiedzace glowki...Pozazdroscic bycia KIMS!Tylko czy zycie spedzone przy forum MN TO WSZYSTKO?wystarczy przesledzic posty osob guru na forum...powracajace tematy....pisanie o wszystkim i o niczym....nieustajace przepychanki slowne...albo wyrazanie swojej niemocy na glos...Tak jakby to forum bylo jedyna rzecza dla ktorej sie zyje.reszta sie nie liczy,bo reszty najprawdopodobniej nie ma.Powiewa nuda i smrodkiem.nieudolne to forumowe zycie.........beznadzieja i smutek..... i nic sie pewnie nie zmieni!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów
sebastian sebastian
(sebaseba)
Stały Bywalec
...taka mala mysl mi przez glowe przeszla.... mozliwe,ze pod wplywem emocji,stresu zwiazanego z tym iz pojutrze ja,moja sliczna kobitka i nasz wspanialy synek bedziemy wygrzewac sie na plazy w dominikanie .A u Was zapewne nic sie nie zmieni,rzadzic bedzie wciaz jedyny przyjaciel /przyjaciolka o imieniu Rutyna!!! wroce i bedzie to samo hahahaha! ŻAL !!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a w Egipcie byłeś już polaczku?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
sebaseba napisał:
[quote]...taka mala mysl mi przez glowe przeszla.... mozliwe,ze pod wplywem emocji,stresu zwiazanego z tym iz pojutrze ja,moja sliczna kobitka i nasz wspanialy synek bedziemy wygrzewac sie na plazy w dominikanie /quote]

Ach ! Po tym drugim wpisie, to ja juz rozumiem o co Tobie biega Jedziesz na urlop i nie wiedziales, jak sie tym pochwalic na forum Popieprzyles wiec troche banalow, zeby tak calkiem po "nowobogackiemu" nie wyszlo i wplotles w to "jade na wakacje, zyg zyg marchewka"
Normalnie polowa forumowiczow juz pobiegla po chusteczki zeby miec w co plakac
Z zadrosci, ze oto jakis sebaseba na wakacje z rodzina smiga.
Zal.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
Z całym szacunkiem Seba sloma z butow ........... nie zapomnij wstawic fotek z wakacji.......na znanym portalu spolecznosciowym
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów
sebastian sebastian
(sebaseba)
Stały Bywalec
@jasta 102 ,,polaczku"? udalo Ci sie! sprowokowales mnie-wiec juz Ci glupcze cos wytlumacze...jesli ludzie w kraju beda mnie mieli za nic,jesli przyjdzie mi uciekac do usa i tam byc dalej kopanym w dupsko,jesli przyjdzie mi wyjechac do uk -a tam znowu powtorka z rozrywki-czyli znowu poniewierka,moze szwecja ? moze szwedzi delikatniej potraktuja moj tylek.a moze norwegia? Nie no w Noreg juz jestem. ale jesli spotka mnie podobny los co Ciebie i kazdy z kazdej strony bedzie mnie kopal w dupe,kiedy juz utrace wszystkich swoich znajomych,gdy kobieta odejdzie i sens swojego zycia odnajde gdzies na forum-----nazwij mnie wtedy ,,polaczkiem" durniu!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów
sebastian sebastian
(sebaseba)
Stały Bywalec
Droga pani Anno-przytul Jaska... tak forumowo...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
pozwól dupku
niech cię inni ocenią i przedstawią zdanie o tobie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
E tam myslicie ze on probowal "przyszpanowac" wycieczka za 15 000 PLN (w najlepszym hotelu cala rodzina 2+2 czyli tymbardziej 2+1).... toz to by bylo niczym szpanowanie popularnie zwanym "Wieswagenem" Passatem na wiosce....

Mysle ze raczej "martwil sie" tym ze Jasta jest zmuszony jedzic do Polski (mimo ze tak mu sie wszystko Polskie niepodoba).... a przy okazji wysondowal dokad jasta wybiera sie na wycieczki do cieplych krajow (Egipt) aby przypadkiem niepojechac w to samo miejsce.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów
sebastian sebastian
(sebaseba)
Stały Bywalec
@Jasta102-nie zalezy mi na ocenie,w przeciwienstwie do ciebie.Ty juz juz stworzyles swoja marke...@ pani Anno- jak widac-moja historia poruszyla tylko co niektorych.tych aktywnych.forumowo...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok