Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

Propaganda w Polsce naszym nieszczesliwym kraju - Norwegia

Czytali temat:
Monika Engan Gabriel. (7563 niezalogowanych)
429 Postów
Monika Engan
(mepsycholog)
Wyjadacz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
429 Postów
Monika Engan
(mepsycholog)
Wyjadacz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
87 Postów
Kuba Niewiarowski
(VidkunQuisling)
Początkujący
Świetny pierwszy artykuł..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
429 Postów
Monika Engan
(mepsycholog)
Wyjadacz
Polecam tez tygodnik Do Rzeczy!Opis sytuacji politycznej w kraju i nie tylko - jezyk zrozumialy, przedni humor i arcyciekawe artykuly! Tygodnik dla ludzi z glowa na karku!Tutaj w Norwegii brakuje myslacym Polakom takich dajacych do myslenia artykulow. Ilez mozna tkwic w tej norweskiej bezplciowej beztroscepozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
mepsycholog napisał:
Polecam tez tygodnik Do Rzeczy!Opis sytuacji politycznej w kraju [...]
Ilez mozna tkwic w tej norweskiej bezplciowej beztrosce


Mnie ta beztroska calkowicie zadowala.
Nie jestem masochistka i nie gustuje w opluwaniu wszystkich i wszystkiego wokol, a tym bardziej w czytaniu szmatlawcow
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
mepsycholog napisał:
Polecam tez tygodnik Do Rzeczy!Opis sytuacji politycznej w kraju i nie tylko - jezyk zrozumialy, przedni humor i arcyciekawe artykuly! Tygodnik dla ludzi z glowa na karku!Tutaj w Norwegii brakuje myslacym Polakom takich dajacych do myslenia artykulow. Ilez mozna tkwic w tej norweskiej bezplciowej beztroscepozdrawiam

Jeżeli ty należysz do tej myslacej mniejszości, to ja stanowczo wolę pozostać wśród ignorantów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
504 Posty
Aneta Polak
(anetapolak)
Wyjadacz
Makaryna napisał:
mepsycholog napisał:
Polecam tez tygodnik Do Rzeczy!Opis sytuacji politycznej w kraju [...]
Ilez mozna tkwic w tej norweskiej bezplciowej beztrosce


Mnie ta beztroska calkowicie zadowala.
Nie jestem masochistka i nie gustuje w opluwaniu wszystkich i wszystkiego wokol, a tym bardziej w czytaniu szmatlawcow


myślę, że się zecerowi literki poprzestawiały, właściwy tytuł tego pożal się Boże czasopisma to: Od Rzeczy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
504 Posty
Aneta Polak
(anetapolak)
Wyjadacz
mepsycholog napisał:
Polecam tez tygodnik Do Rzeczy!Opis sytuacji politycznej w kraju i nie tylko - jezyk zrozumialy, przedni humor i arcyciekawe artykuly! Tygodnik dla ludzi z glowa na karku!Tutaj w Norwegii brakuje myslacym Polakom takich dajacych do myslenia artykulow. Ilez mozna tkwic w tej norweskiej bezplciowej beztroscepozdrawiam

powiem szczerze - zabiłaś mnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
mepsycholog napisał:
Polecam tez tygodnik Do Rzeczy!Opis sytuacji politycznej w kraju i nie tylko - jezyk zrozumialy, przedni humor i arcyciekawe artykuly! Tygodnik dla ludzi z glowa na karku!
aj waj, aj waj
i pejsami zapewne
zajrzałem do działu autorzy i również gorąco polecam
a piszą tam
Pan Ziemkiewicz
autor dzieła "Polactwo"
Szewach Weiss
wybitny Polak
i
Bronisław Wildstein
też chyba Polak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
poczytaj Znak
tam znamienity Tusk pisal
W 1987 r. w ankiecie miesięcznika „Znak” na temat polskości wypowiedział się 30-letni historyk: „Polskość to nienormalność – takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg co jeszcze wie wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam specjalnej ochoty dźwigać, a zrzucić nie potrafię (nie chcę mimo wszystko?), wypaliły znamię i każą je z dumą obnosić”. Historyk ów nazywał się Donald Tusk.

wpolityce.pl/polityka/167002-tygodnik-ws...ela-to-haslo-w-zycie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok