Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Inspiracja z książek czy youtuba - Norwegia

Czytali temat:
Aleksander Zdunek (1233 niezalogowanych)
9 Postów
Daniel Marta
(DanielMarta)
Wiking
Chciałbym wciągnąć tych z was, którzy mieli okazje przezczytać ostatnio coś inspirującego w podzielenie się tym co spostrzegli. Mam na myśli samodoskonalenie pod każdym wzgledem od nauki tańca po ..... Mam dla przykładu ,,The compound efec,, Autor opisuje jak przy wprowadzeniu drobnych ale stanowczych nawyków osiągnąć to co jest niewyobrażalne na przestrzeni dwóch lat. Naprawdę warto przeczytać. Ktoś miał przyjemność pozania?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
DanielTreeneo napisał:
Chciałbym wciągnąć tych z was, którzy mieli okazje przezczytać ostatnio coś inspirującego w podzielenie się tym co spostrzegli. Mam na myśli samodoskonalenie pod każdym wzgledem od nauki tańca po ..... Mam dla przykładu ,,The compound efec,, Autor opisuje jak przy wprowadzeniu drobnych ale stanowczych nawyków osiągnąć to co jest niewyobrażalne na przestrzeni dwóch lat. Naprawdę warto przeczytać. Ktoś miał przyjemność pozania?


W języku polskim też jest?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Daniel Marta
(DanielMarta)
Wiking
 Darren Hardy "Efekt kumulacji"
Przetestowałem na własnej skórze, dlatego polecam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
ODnosze wrazenie, ze to jakas magiczna coachingowa ksiazka.

No dobra, przeczytalem conieco inspirujacego:
-"Opowiesci belzebuba dla Wnuka" Gurdzijewa
- wiekszosc dziel A.Schopwhauera, Nietzchego
- "W co graja ludzie" E.Berne
- dziela Witkacego

oraz setki innych
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Daniel Marta
(DanielMarta)
Wiking
Ok. Wymieniłaś super pozycje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Daniel Marta
(DanielMarta)
Wiking
Jak ja uwielbiam korzystać z tableta... Tyle się napisałem i się rozmyło... Teraz muszę od nowa ☺
Tak to super pozycje. Ja też mam książki bardzo budujące na swoim końcie ale brakowało im coś.

Powiadasz magiczny coaching
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Z ciekawosic zaczalem czytac ksiazke polecana przez ciebie, nic nadzwyczajnego. Moze to nie jest istotne, ale ksiazek ja ta wspomiana jest wiele. Swego czesu tesc mial ich sporo, bylo jak zakochal sie w MLM i marzylo mu sie byc milionerem.

Jak lubisz ksiazki mowiace o zmianach zycia itp. to polecam ksiazke Charlesa Duhigga pt. "Sila nawyku".
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Tak, magiczny coaching. Dla mnei ejst glupota placic grube pieniadze za spotkania z coachem, ktory powie to co kazdy kiedys wiedzial i slysza takie rady: By odpoczac, odnalezc siebie musisz wyjsc na powietrze, usiasc na lawce, nabrac powietrz, odprezyc sie i tak codziennie, po kilkanacie minut. Zobaczysz jak cie to odmieni. Zyskasz nowe sily, bedziesz jak nowy. Dzieki tym spacerom odkryles siebie, jestes najlepszy!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Daniel Marta
(DanielMarta)
Wiking
Zgadzam się w 100% . Ja też nie wydaje kasy na prywatny coaching. Super, że znasz temat
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Daniel Marta
(DanielMarta)
Wiking
Zamiast prywatnego coachingu ,, Najbogatszy człowiek w Babilonie ,, Podstawy ☺
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok