Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Proszę się zalogować lub zarejestrować by zobaczyć lub zmodyfikować swój profil.

zaloba - Norwegia

Czytali temat:
Karol S Paweł Kwiatkowski Mariusz Kucharski Ewe Wu edward stan (6275 niezalogowanych)
4 Posty
seba zap
(sebatraena)
Wiking
czesc wam

czemu norwedzy sa tacy zimni

nieprzejeli sie zabardzo tym co sie stalo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-4  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
zbigniew kozubski
(zibi01234)
Wiking
czesc to prawda oni niemaja serc jak my i nie sa patrjotami wogule otym niemaja pojecia pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Norwegowie nie sa wcale tacy zimni na jakich wygladaja , oni po prosu sa bardziej skryci w swoich emocjach i nie okazuja swoich uczuc tak jak my polacy ;
Mam duzo znajomych i kolegow z pracy, ktorzy w zwiazku z tym co sie wydarzylo - przypomnialo sobie, ze jestem tez polka i dzwonilo do mnie z wyrazami wspolczucia i kondolencjami
Norwegow trzeba po prostu troche bardziej poznac i pokochac , a na pewno wam sie odwdziecza

Moj maz , jego siostry z rodzinami i tesciowie skladaja polakom kondolencje prosto z serca
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Przeszczery)
Wiking
tez dostalem kilka telefonow i smsow
trudno aby na ulicach tulili kazdego napotkanego polaka
dlatego ze zaloba
tak wlasciwie to czego od nich wymagacie
skoro ich to nie dotyczy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Przeszczery)
Wiking
no zesz kurw..
pojecie ciszy jest wzgledne
jak ktos ogladal cisze z warszawy
jak i pewnie z reszty kraju
to wie o czym pisze
szkoda ze wiecej radiowozow nie maja
bo jeszcze ciszej by pewnie bylo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Jeg heter Hallgeir og er mannen til Barbara og vil gjerne personlig kondolere dere alle sammen med den store tragedien som rammet deres land
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Jeg heter Brit - er venninnen til Barbara

Jeg sørger med dere , det er en stor og meningsløs tragedie som rammet dere ; så mange uskyldige folk døde i en dramatisk ulykke

Kondolerer
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Jeg heter Leander er halvpolsk , jeg syns at det er trist at så mange polske mennesker døde i flyulykken
hilsen til alle polaker i Norge
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
barbara67 napisał:
Norwegowie nie sa wcale tacy zimni na jakich wygladaja , oni po prosu sa bardziej skryci w swoich emocjach i nie okazuja swoich uczuc tak jak my polacy ;
Mam duzo znajomych i kolegow z pracy, ktorzy w zwiazku z tym co sie wydarzylo - przypomnialo sobie, ze jestem tez polka i dzwonilo do mnie z wyrazami wspolczucia i kondolencjami
Norwegow trzeba po prostu troche bardziej poznac i pokochac , a na pewno wam sie odwdziecza

Moj maz , jego siostry z rodzinami i tesciowie skladaja polakom kondolencje prosto z serca



Jak już pewnie zauważyłaś barbaro,większości nas polaków jest nie do przyjęcia mętalność skandynawów i jakichś ludzkich odruchów w naszym słowiańskim pojęciu A przecierz obcujemy z niemcami od zarania naszych dziejów,to już powinniśmy chyba się przyzwyczaić
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Kazdy narod ma swoje zalety i wady , sa tez roznice w metalnosci - ale my jako indiwidualna jednostka mozemy sami na wlasny rachunek znalezc swoje pozytywy i negatywy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok