Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

Morsy - Norwegia

Czytali temat:
Zygmunt xxx Adam Piekarski (1673 niezalogowanych)
1 Post

(acia)
Wiking
Czy jest wsrod Was jakis mors?? Szukam ,wołam ,namawiam i chetnych nie moge znależć . Jesli nie boisz się zimne morskiej wody i masz czas w niedziele moze zorganizujemy KLUB MORSÓW?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
Hmm,tego tu jeszcze chyba nie bylo-a przynajmniej od kiedy ja tu jestem Ale naprawde fajnie ze ktos wpadl na taki pomysl zeby tu na forum zachecic to tego-moze dala bym sie skusic gdyby tylko ta woda nie byla taka zimna Ja straszny zimorodek Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(acia)
Wiking
No własnie na tym to polega zeby woda była zimna.... dzieki za odpowiedz ..... czekam dalej ,moze ktos odwazny sie znajdzie to naprawde nie boli
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
Moze woda nie jest zimna i moze to nie boli ale Ty to musisz byc odwazna Duzo was jest czy tylko Ty masz na to ochote i napisalas?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(acia)
Wiking
Ja tu sie kapię niestety sama ,w Polsce jest nas kilka "foczek".
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(acia)
Wiking
Hej ... dzis kolejna niedziela i kolejna kąpiel ...pozdrowienia dla wszystkich zmarzluchów
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
ja bym pewnie wlazla do tej wody to na drugi dzien zapalenie pluc i krzyzyk
podziwiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(acia)
Wiking
Hej dziewczyny nieeeeeeeeeeeee wolno miec takiego podejścia . Ja jestem przykladem kataru i zapalenia płuc nie doswiadczyłam .... a cialo jak sie ujedrnia mmmmmm ... o celulicie mozna zapomniec . Pozdrawiam ,milego dnia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Do zimnej wody bym chyba nie weszła, ale uwielbiam saunę i dwa razy wychodziłam z sauny natrzeć się śniegiem, brrrr, ale fajnie. I mam pecha, bo nikt z moich znajomych sauny nie lubi i nie mam towarzystwa, chodzę więc sama
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(acia)
Wiking
Hej Gama saunę tez uwielbiam, smaruje sie zawsze w saunie oliwa z oliwek a w przerwie robie sobie pealing z cukru ,cytryny i oliwy z oliwek czyni cuda ......
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok