Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

reklama | kup tutaj »

ogloszenie!!!! - Norwegia

Czytali temat:
(1339 niezalogowanych)
1 Post

(fazi)
Wiking
W rzeczy samej na granicy nie sa potrzebni celnicy.Projekt ustawy wprowadzajacej ponownie kontrole na granicy Norweskiej to zbedny swistek papieru. Niedlugo zlodzieje tez beda sie oglaszac np. Jade do Oslo okras sklep z elektronika ktos chetny na nowy telewizor???

Komu bo jade z dommu... 17.08.2009.


Bede jechał autem z Polski pod koniec tego miesiąca? Czy są chętni na ogorki kiszone (5l) za 100 NOK? LM paket za 300 NOK? Sobieski Vodka 1l za 350 NOK. Odbiór w Bergen na Laksevag pod koniec sierpnia.

tresc ogloszenia naszego rodaka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
fazi napisał:

tresc ogloszenia naszego rodaka.

Hej j j j j ....."fazi" ..... a tobie co tak przy poniedziałku...? .
Nudzi się ... ,że za takie szambo się bierzesz ...? .
Niema nic ciekawszego na podorędziu ...?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fazi)
Wiking
Przegladam czasami ogloszenia i szkoda mi takich ludzi. Chlopak pewnie dorabia sobie przywozac pare flaszek i kartonow a tu moze go spotkac nie mila niespodzianka. Znam przypadek uprzejmie donosze z Oslo,ktos zly na kogos i wystarczylo aby chlopak mial klopoty,a to zaden przemytnik byl. Sam korzystam czasami z naszego towaru . Ten chociaz nie podal numeru telefonu jak poprzednicy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fazi)
Wiking
lubie pracować 17.08.2009.


Witam jestem krzysiek mam 22 lata aktualnie mieszkam w trengereid koło indre i ytre arna. Z zawodu jestem stolarzem ostatnio pracowalem przy zmianie kledningu a wcześniej na budowie jako pomocnik . Nie posiadam samochodu ani prawa jazdy. Słabo gadam po angielsku . Za psie oferty z góry dziekuje nieszukajcie frajera stawka min.70krh .
GABRIELU A CO NA TO POWIESZ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
477 Postów
Sylwia N.
(psculkas)
Wyjadacz
nie jestem gabrielem, ale popieram jego zdanie

"a tobie co tak przy poniedziałku i wtorku(...)? .
Nie ma nic ciekawszego(...)????????"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
fazi napisał:
.... Słabo gadam po angielsku . Za psie oferty z góry dziekuje nieszukajcie frajera stawka min.70krh .
GABRIELU A CO NA TO POWIESZ???

NIE GADAŁEM WCALE PO ANGIELSKU...
I na początku mej pracy Tutaj dostawałem porządne wynagrodzenie- 40-NOK.t.
Jeżeli ktoś twierdzi że dostaje psie pieniądze to i robi jak pies...i inni go tak traktować będą...
Najgorzej jest jak ktoś siebie i swojej pracy nie szanuje ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
Oj gabrielu...chyba sie pomyliłeś co do stawki albo ci jedynka uciekla lepiej to sprostować bo jeszcze niektorzy sa skłonni pomyśleć,ze te ich nieszczęsne 70 koronek to strasznie wygórowana stawka.A i tak już wystarczajaco robią smrodu pracując za byle jakie wynagrodzenie a i czesto na czarno...Psują gnoje rynek i odbija się to na innych...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
B.K. gabriel z pewnością się nie pomylił z tą niby brakującą jedynką...
mój mąż również zaczynał tutaj od 40 NOK za godzinę i był zadowolony...ale to było niejakie 6,7 lat temu...
i jeszcze jedno. widzę,że nie podoba się Tobie to,że Polacy przyjeżdżają tutaj sobie dorobić...ja nie widzę nic w tym złego...nawet,że na czarno, to ich sprawa...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
Przyznam sie ,ze nie znam realiow jakie panowały tutaj wczesniej ale jesli twierdzisz,ze ta stawka była wystarczająca to znaczy ,ze tak było.Pozatym napewno zycie nie było takie drogie jak teraz.Bo nie wyobrazam sobie,ze przy takiej stawce i i obecnych cenach mozna było przezyc.Pozatym jestem jaknajbardziej za tym aby kazdy sobie mogł dorobic ale niech nie psuje rynku bo co za tym idzie cierpimy my.Moja koleżanka sprzątała i miała 120 koron na reke(na czarno tu jest normalne)ale pojechała na urlop i załatwiła zastepstwo,,koleżanki,,.....i pozbyła sie pracy bo tamta w miedzyczasie dogadała sie z norweżkami i pracuje za 80 koron.Jak uważasz magdaleno jest to w porzadku?i wiesz,tamta w koncu odeszła bo znalazła lepszą prace ale stawka jest oferowana ta sama...byłabys szczęsliwa jak pozbyłabys sie pracy na kogos kto zaoferował niższą stawke?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
100 Postów

(SUZII)
Początkujący
Faktycznie masz sie czym chwalic ze twoj maz pracowal za 40 kor,ja tez tutaj pracuje pare lat ale zaczynalam od 120 kor, nigdy nie pracowalam na czarno,mam zawod i praktyke ,a tutaj jest ona wazna ,i zalezna od od wysokosci stawki na godzine,slyszalas kiedys o tariflønn ,jak nie to kazde zwiazki zawodowe Ci je udostepnia-Jestem za i popieram PRZEDMOWCZYNIE-B.K-
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok