Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

Propozycja wyjazdu z Adecco PL do No - Norwegia

Czytali temat:
daniel matuszczyk Grzegorz C Mariusz Mendys gargamel gargamelowaty Karol1231 Coco19 (6083 niezalogowanych)
15 Postów
Szymon Wilk
(Kitowiec)
Wiking
Witam. Mam propozycje, wstępną propozycję wyjazdu do No, na stanowisko kierowcy CE, operatora wózka widłowego i obsługi HDS - u na aucie W JEDNYM ( ZŁOTA RĄCZKA HEHE ). Macie jakieś doświadczenia z ADECCO ? z tego co czytam po forach to nie jest za ciekawie, proponują 147 kr/ brutto na początek ( i pewno tak zostanie przez długi czas ) zakwaterowanie płatne 4500 tyś koron za DWA TYGODNIE co daje 9 koła na miesiąc... propozycja pracy na minimum 3 miesiące z opcją przedłuąenia do roku lub dłużej... opłata za mieszkanie plus wyżywienie, plus siłownia, plus basen to mi nic nie zostanie ? hehehe Wypłata przy 160 godzinach wychodzi mi jakieś 20 000 koron, lipa nie ? oczywiście przed wyjazdem 5 tygodni szkolenie z norweskiego gdzieś na południu Polski... CO sadzicie o tej propozycji ? dać sobie spokój czy próba NIE STRZELBA? pozdrawiam i liczę na rzetelną pomoc ! A i co najlepsze gdy zapytałem konsultantki gdzie mnie ewentualnie wyślą jeśli pozytywnie przejdę proces rekrutacji to odpowiedziała że nie jest na chwile obecną w stanie stwierdzić... może za koło podbiegunowe do TROMSO xd
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów
baska krzyś
(bk1)
Początkujący
Jakas dowcipna ta konsultantka.
zaronki 163,20 to minimalna placa brutto
Pokój za 4500 za 2 tygodnie to rozbój w biały dzionek.
A co w sytuacji jak przez 5 tygodni nie nauczysz sie norweskiego? zapytaj bo może musisz pokryć koszta takiego kursu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
grzegorz terepet
(walek50)
Nowicjusz
a masz dużo oszczędności
5 tygodni kursu wiec nie pracujesz a wydajesz
jak masz kontrakt od razu to ok ale jak będziesz czekać WYDAJESZ OSZCZEDNOSCI
wyjazd wydajesz
rozpoczniesz prace i wyplate dostaniesz po okolo 4 tygodniach jak będziesz mieć numer personalny założysz konto
czesto jest tak że takie firmy wypożyczają pracownika bo aktualny jest akurat chory i jak będzie zdolny do pracy to ci podziękują
w 3 miesiące morze wyjdziesz na zero a ta stawka to na waciki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Szymon Wilk
(Kitowiec)
Wiking
tak czułem że to śmierdzi, muszę się z tym przespać jeszcze heh pozdrawiam i dzieki za zainteresowanie !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Szymon Wilk
(Kitowiec)
Wiking
a ciągnąłem ją za język, ale nie byłą chętna do zwierzania się , pytałem jak kontrakt, gdzie ewentualnie będę pracował itp , itd i się dowiedziałem że wszystko się dowiem w swoim casie jak zostanę zakwalifikowany ostatecznie, bo żeby to nastąpiło cos mi tam do wypełnienia wysłała na mejla... pozdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
grzegorz terepet
(walek50)
Nowicjusz
tobie dają 147kr a biorą 350kr za h
załatwią ci kwaterę 25km od pracy
ja tak sie bujam od lutego {kurs},marzec czekanie na kontrakt,koniec kwietnia wyjazd
jeden kontrakt okazało sie że na zastępstwo
teraz drogi i przedłużony do końca roku i co dalej nie wiem,niepewność
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
walek50 napisał:
tobie dają 147kr a biorą 350kr za h
załatwią ci kwaterę 25km od pracy
ja tak sie bujam od lutego {kurs},marzec czekanie na kontrakt,koniec kwietnia wyjazd
jeden kontrakt okazało sie że na zastępstwo
teraz drogi i przedłużony do końca roku i co dalej nie wiem,niepewność


Ze tyle biorą to normalne ponieważ ich koszty własne to min 270kr by wypłacić samego pracownika a do tego pamiętaj ze ktos ci przez 5 tygodni dawał miche dach nad głowa i uczył języka wiec trzeba odrobić frycowe.
Chcesz zmienić swoje życie to masz od nich szanse, ktora i tak jest w 95% lepsza jak wyjazd w ciemno.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
grzegorz terepet
(walek50)
Nowicjusz
jaka micha jakie zakwaterowanie na własny koszt
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
walek50 napisał:
jaka micha jakie zakwaterowanie na własny koszt

No w szaflarach czy jak sie to tam zwie podczas ich kursu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
grzegorz terepet
(walek50)
Nowicjusz
ja przebyłem własnie odwrotna drogę z ŚLĄSKA do SZCZECINA
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok