Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

Szukam pracy w budowlance ( stolarz, cieśla itp) - Norwegia

Czytali temat:
(3386 niezalogowanych)
24 Posty
Piotr B
(PiotrB)
Wiking
Cześć Wam!
Jestem świeży na forum i szukam porady u Was. Chodzi o pracę, wysłałem bardzo dużo CV do różnych firm. Moje pytanie jest takie może znacie kogoś, może to ktoś z Was, kto potrzebuje pracowników z dużym doświadczeniem. Poniżej jest trochę informacji o mnie ( po angielsku). Bardzo proszę o pomoc... :
Hello,
My name is Piotr Borsuk, I am from Poland. From school I'm mechanic/ carpenter. I worked as a mechanic/carpenter 5 years. Now I am working in a factory of furniture, I' ve got big experience on it (I'm working 13 years), the name of this factory is Black Red White. I can produce, design and install modern and classic furniture, floors, stairs, roofs and I can build beton constructions. I can produce every types of forskalings. I have got painting skills (maler). I have got driving licence for cars, tracktors and I've got qualifications for fork-lift truck. My english is basic, but I learn languages very fast. I have got qualifications for building, carpentery and farming. I can make easy electric circuits. I can operate every farm and carpenter machine. I worked on the big farm in Germany in 1999 (I was 6 months). I worked in Norwegian farm a 7 summers (summer job), I picked up strawberries. I grew up on village and I helped my father in farming and carpentering. Everything in house I do alone (gardening, finishing ferniture, designing furniture). I will be happy from every works, which You will give for me. I can work as a monter, farmer, maler, carpenter, bricklayer and other profession, which You will give for me, I can work for You all the time too. Ask me and show me Your conditions please.

e-mail: marzena7250-1972@o2.pl
tel: 0048662251075

Z góry dzięki za pomoc,
Piotr Borsuk
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Przeszczery)
Wiking
fajnie sie zapowiadalo i sie zesralo
tutaj szanuja fachowcow
czyli takich co znaja sie tylko na tym
co sie w szkole nauczyli
reszta umiejetnosci jest zbedna i
tylko bedzie przeszkadzac w szukaniu pracy
w norwegii

zobacz do ogloszen czy cos nie ma
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Piotr B
(PiotrB)
Wiking
Dzięki za odp.
Może jednak ktoś da jakieś namiary. Teraz raczej do szkoły nie pójdę hehe.
Fachowcem jestem, robię długo i dobrze to co robię, więc może ktoś pomorze.
pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Przeszczery)
Wiking
moze jeszcze do pracy bede za ciebie chodzil?????????????????????????????

Poszukuje Wspolpracownika na terenie Bergen
Praca w Firmie dzialajacej od 2007r na w/w terenie, z duzymi perspektywami na przyszlosc.
Wymagania:
- wiek pow. 30 lat
- doswiadczenie w branzy budowlanej
- jezyk Angielski (w mowie i pismie)
lepiej preferowany Norweski
- prawo jazdy kat. B
- komunikatywnosc
- umiejetnosc pracy z zespolem
- umiejetnosc zarzadzania
Oferuje:
- mieszkanie
- telefon sluzbowy
- wynagrodzenie uzaleznione od osiagniec

namiary sam se znajdz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Piotr B
(PiotrB)
Wiking
Dzięki, zadzwonię pewnie na tygodniu.
Jak coś jeszcze macie to dawajcie, jestem otwarty na propozycje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Przeszczery)
Wiking
Telefon: *********

czesc mam na imie Bartek 29lat poznam pania pare do spotkan bez zobowiazan oslo i okolice
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Piotr B
(PiotrB)
Wiking
Przeszczery zgrywusie nie łap za słówka hehe.
Ale na prawdę bądźmy poważni, bardzo mi zależy. Może jakieś wskazówki co zmienić, dodać w tym cv. może jakieś namiary?
Pomóżcie Ludzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Jezeli potrzebują kogos z angielskim w mowie i pismie, to najpierw trzeba by poprawic to, co napisales po angielsku. Ale potem i tak braki wyjdą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Piotr B
(PiotrB)
Wiking
No dobrze, ale nie mówmy tylko o tej jednej ofercie. Może ktoś ma coś do zaoferowania?
ps: Co byś poprawił?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Szczerze? Wszystko, jest tam bardzo duzo błędów. podstawowych. co nie znaczy ze nie da sie tego zrozumiec , ale wydaje mi sie ze znajomosc jezyka przynajmniej okreslana na komunikatywną, jest na tyle dobra, ze nie robi sie tego typu błędow.
Moze znajdziesz inna prace. Ucz sie norweskiego, a bedziesz w domu jak to mawiają.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok