Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

Chciałbym wyjechać do Norwegii. - Norwegia

Czytali temat:
(1842 niezalogowanych)
12 Posty
Paweł Gal
(BlackBear)
Wiking
Witam wszystkich.
Nie wiem czy to odpowiednie miejsce na taki wpis ale postanowiłem spróbować...
Chciałbym wyjechać do Norwegii, znaleźć tam pracę i jakoś ułożyć sobie tam życie. Mogę pracować w hotelarstwie (moje aktualne zajęcie), budownictwie, ogrodnictwie, rolnictwie, etc. Obawiam się jednak o to że nie znajdę tam pracy.
Mam więc pytanie czy jest ktoś kto może mi pomóc w osiedleniu się w Norwegii i znalezieniu tam pracy?

Wszystkim z góry dziękuję za odpowiedzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
stary spojz na dział ogłaszenia wiesz ile jest tu polakow co szukaja pracy????? bez jezyka nie masz szans
ale zycze powodzenia
a swoja droga dam ci rade sprobuj przyjechac tu z jakas agencja pracy zobaczysz czy ci sie podoba i co i jak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Paweł Gal
(BlackBear)
Wiking
Język angielski znam w stopniu można powiedzieć średnim. Co do norweskiego nie miałem z nim niestety nigdy styczności. Zdaję sobie sprawę również z tego że jest wiele osób które są już na miejscu i szukają pracy, ale ja również jej szukam więc chyba należę do tego samego grona. A co do agencji to z nimi jest różnie. Sam z resztą pewnie dobrze wiesz... Znasz może jakieś agencje pośrednictwa pracy które są "godne zaufania"?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
niestety jestem zielony w tym temacie ale poszuakj w necie a strona norweskeigo cos ala urzad pray to nav.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
90 Postów
ANNA W
(WąSIK)
Początkujący
CZEść!MAM JEDNO ZASTRZEżENIE DO WYPOWIEDZI "KAMI".NIE JEST POWIEDZIANE żE JAK KTOś NIEZNA J_ęZYKA TO JEST BEZ SZANS NA ZNALEZIENIE TU PRACY.MóJ Mąż JAK TU PRZYJECHAŁ DO NORWEGII NIE ZNAŁ ANI ANGIELSKIEGO ANI NORWESKIEGO.TRUDNO MU BYŁO ALE NAJWAżNIEJSZE PRACE DOSTAŁ I BRAK JęZYKA NIE BYŁ BARIERą.NAJWAżNIEJSZE BYŁO TO żE BYŁ BARDZO DOBRYM I żETELNYM PRACOWNIKIEM.A POTEM TO WSZYSTKO Z CZASEM PRZYSWOIŁ,TERAZ NAUCZYŁ SIę DWóCH JęZYKóW .NIESKRESLAJMY KOGOś ZA TO żE NIE UMIE JęZYKA,BO BYć MOżE JEST BARDZO DOBRYM PRACOWNIKIEM.POZDRAWIAM
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Paweł Gal
(BlackBear)
Wiking
Też mam podobne zdanie... Powiedz mi proszę kiedy Twój mąż wyjechał? Pytam bo teraz jest chyba gorszy czas na znalezienie pracy i w Polsce i zagranicą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
90 Postów
ANNA W
(WąSIK)
Początkujący
MóJ Mąż WYJECHAŁ 3 LATA TEMU.WIEM żE TERAZ JEST MOżE TRUDNIEJ .ALE WTEDY TEż BYŁO TRUDNO O PRACE BO WIELU POLAKóW WOLAŁO ROBIć NA CZARNO A CI KTóRZY CHCIELI ROBIć LEGALNIE TO NIE MIELI PRACY.ALE JAKOś SIE UDAŁO
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
własnie 3 lata temu norwedzy byli wdzieczni polakom ze buduja ich kraj a teraz wypisuja na scianach remy 1000 "polskie gowno won z norge " norwedzy juz nie sa tak przyjazni jak kiedys te 3 lata temu ale oczywiscie ze zycze mu szczescia i trzymam kciuki by kazdemu polakowi ktory jest tu powodziło sie jak najlepiej
www.sfora.pl/Polskie-gowno-won-z-Norwegii-a4320-150 jakby ktos chciał spojzec
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Paweł Gal
(BlackBear)
Wiking
Wszędzie tak jest. Polska nie jest wyjątkiem. Niemal na każdym kroku można się natknąć na podobne napisy. Więc jeden napis wiele nie zmienia. Z drugiej znowu strony Norwegowie nie są pewnie zadowoleni z tego że obcokrajowcy zabierają im pracę, szczególnie teraz w czasach "kryzysu".
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
własnei o tym mowie ze nie sa zadowoleni i tak przyjazni jak kiedys raz ze kryzys a 2 ze polacy raczej maja kiepska opinie brudasow mieszkajacych po 10 w jednym domku pracujacych po 12 h na dobe ale sami sa sobie winni polak polakowi zawsze wilkiem szczegolnie na emigracji kiedys koleznaka powiedziała mi bym nie szukała przyjacioł na obczyznie wsrod polakow bo kiepsko na tym wyjde i miała racje Dlatego wydaje mi sie ze na poczatek najlepiej wyjechac z jakas agencja i sie rozeznac wrazie czego zawsze mozesz cos sobie nagarac i wrocic wydaje mi sie to lepsze niz jechanie w ciemno szczegolnie ze norwegia nie jest tanim krajem ale zrobisz jak uwazasz jak narazie popatrz na te stronke ktora ci podałam moze cos znajdziesz dla siebie Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok