Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

Forumowy zegar. - Norwegia

Czytali temat:
(1248 niezalogowanych)
55 Postów
fire .
(fire)
Nowicjusz
Jak ustawic? czy jest taka opcja? bo teraz czas tutaj plynie inaczej niz w rzeczywistym

Przepraszam z gory , nie wiem jak znalazo to sie w tym dziale, klikalam na ogolny, a jest w podatkach. Szata graficzna tego forum jest jeszcze dla mnie zagadka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
fire napisał:
Jak ustawic? czy jest taka opcja? bo teraz czas tutaj plynie inaczej niz w rzeczywistym

Przepraszam z gory , nie wiem jak znalazo to sie w tym dziale, klikalam na ogolny, a jest w podatkach. Szata graficzna tego forum jest jeszcze dla mnie zagadka

ET tam inaczej.... płynie tak sobie a , że ździebko to taka jego przypadłość ,jakie to ma znaczenie...
Pomijając już sam fakt , że na Tym Forum MN....DUŻOOO...rzeczy działa inaczej , niż gdzie indziej...
I dlatego jest też tak licznie oblegane przez tych oficjalnych jak i tych ukrytych...
Nie przejmuj się rolą ... od tego są prze
cież rolnicy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
55 Postów
fire .
(fire)
Nowicjusz
No zdziebko szybciej tutaj zaiwania ten czas , a to nie wplywa korzystnie dla osob po 40 stce
Czyli rozumiem, ze takiej opcji nie ma w moich ustawieniach na forum i nie ma co szukac dalej?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
Nie da rady tego zmienić taki silnik forum.

Ot zegarek od ruskich i pół godziny do przodu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
fire napisał:
No zdziebko szybciej tutaj zaiwania ten czas , a to nie wplywa korzystnie dla osob po 40 stce
Czyli rozumiem, ze takiej opcji nie ma w moich ustawieniach na forum i nie ma co szukac dalej?

MOŻNA przestawić zegar w Twoim OSOBISTYM komputerze i po kłopocie , będziesz miała akurrat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
55 Postów
fire .
(fire)
Nowicjusz
Po co mam przestawiac czas w moim komputerze? Toz to na forum jest falszywy czas, a nie w moim komputerze osobistym
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
fire napisał:
Jak ustawic? czy jest taka opcja? bo teraz czas tutaj plynie inaczej niz w rzeczywistym

Przepraszam z gory , nie wiem jak znalazo to sie w tym dziale, klikalam na ogolny, a jest w podatkach. Szata graficzna tego forum jest jeszcze dla mnie zagadka


Tak, jest taka opcja. Trzeba przeprowadzic synchronizacje zegara systemowego z zegarem serwera MN, tylko po co?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Ja tam nawet lubie spogladac w przyszlosc..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
290 Postów

(agnieszkaj81)
Stały Bywalec
Hilton is back!! Moze w koncu cos sie zacznie tu znowu dziac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
55 Postów
fire .
(fire)
Nowicjusz
Czyli tak jak napisalam :w ustawieniach na forum nie ma takiej opcji dostepnej dla uzytkownika -wiec juz po temacie...myslalm , ze moze ja mam tylko zle, ze wiaze sie to z przestawieniem czasu na letni ,ale jesli to jest problem ogolny forum, wiec po sprawie, jest jak jest
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok