Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

UWAGA! NIEUCZCIWY WYNAJMUJĄCY..... - Norwegia

20 Postów

(blumchen73)
Wiking
Poszukujemy osób które w okresie od kwietnia 2012 roku wynajmowały pokój w Nesttun Hardangerveien 268 od pana Tomasza M. i które zostały przez niego oszukane.Zamierzamy odzyskać nasze pieniądze .Mamy już trzy osoby a wiemy ze było ich wiecej.
Jednocześnie pragniemy ostrzec innych przed nieuczciwym wynajmującym.Obecnie wystawił ogłoszenie ze wynajmie dwa pokoje szuka następnych naiwnych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kazimierz Peldjak
(konrad64)
Wiking
Dzięki Bardzo za ostrzeżenie,właśnie miałem wynająć od niego,pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
blumchen73 napisał:
Poszukujemy osób które w okresie od kwietnia 2012 roku wynajmowały pokój w Nesttun Hardangerveien 268 od pana Tomasza M. i które zostały przez niego oszukane.Zamierzamy odzyskać nasze pieniądze .Mamy już trzy osoby a wiemy ze było ich wiecej.
Jednocześnie pragniemy ostrzec innych przed nieuczciwym wynajmującym.Obecnie wystawił ogłoszenie ze wynajmie dwa pokoje szuka następnych naiwnych.
Mozesz wyjaśnić w jaki sposób oszukuje ludzi? Bo Ja czegoś tu nie rozumie wynajmując mieszkanie podpisuje kontrakt, depozyt wpłacamy do banku itd. Więc rozwiń temat
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Śnieżka B
(sniezka24)
Wiking
Jak oszukuje? proste. Ode mnie pieniądze na depozyt wziął do ręki, potem wypowiedział mi wynajem i pieniędzy nie oddal.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
sniezka24 napisał:
Jak oszukuje? proste. Ode mnie pieniądze na depozyt wziął do ręki, potem wypowiedział mi wynajem i pieniędzy nie oddal.a dlaczego dajecie pieniadze obcemu człowiekowi na depozyt "do reki"?
czy to on?[/img]...jebać to
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Jesli ktos wplaca komus pieniadze do reki zamiast na konto depozytowe w banku to pewnie i umowe o wynajem ma na "gebe" ? W takim razie ten wynajmujacy to bardzo madry czlowiek powie poprostu ze na "tyle i tyle" byla umowa za wynajem i to co dostal to byla wlasnie zaplata za wynajem.

Albo jeszcze lepiej stwierdzi ze w ogole nic niedostal bo kto mu udowodni ze cos do reki dostal. Klasyczny przyklad tego jak sprytny operatywny czlowiek (jednostka silna) zeruje na slabych niemyslacych jednostkach. Tak dlugo jak jest to zgodne z prawem to napewno jest zgodne prawami natury.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Imperator1988 napisał:
Jesli ktos wplaca komus pieniadze do reki zamiast na konto depozytowe w banku to pewnie i umowe o wynajem ma na "gebe" ? W takim razie ten wynajmujacy to bardzo madry czlowiek powie poprostu ze na "tyle i tyle" byla umowa za wynajem i to co dostal to byla wlasnie zaplata za wynajem.

Albo jeszcze lepiej stwierdzi ze w ogole nic niedostal bo kto mu udowodni ze cos do reki dostal. Klasyczny przyklad tego jak sprytny operatywny czlowiek (jednostka silna) zeruje na slabych niemyslacych jednostkach. Tak dlugo jak jest to zgodne z prawem to napewno jest zgodne prawami natury.
właśnie tak to w skrócie wygląda i jeszcze: piszą że oszust itd itp a boja sie nawet podac nazwisko , zdjecie i wiecej informacji.
Żałosne bo mnie jakby ktoś oszukał to bym jego morde z nazwiskiem pokazywał gdzie sie da co wy na to, oszukani czy tez macie coś na sumieniu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
xxx xxxx
(xvxv)
Wiking
od Ciebie śnieżka 24 tak jak od każdej innej osoby pieniądze na depozyt brał do ręki, co robi bezprawnie (po fakcie już wiemy, że bezprawnie). Z bzdurnie wymyślonych przyczyn nie wypłaca pieniędzy. Znalazł sobie sposób na dodatkowy zarobek, tylko znalazły się osoby które tak łatwo nie odpuszczą!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
xvxv napisał:
od Ciebie śnieżka 24 tak jak od każdej innej osoby pieniądze na depozyt brał do ręki, co robi bezprawnie (po fakcie już wiemy, że bezprawnie). Z bzdurnie wymyślonych przyczyn nie wypłaca pieniędzy. Znalazł sobie sposób na dodatkowy zarobek, tylko znalazły się osoby które tak łatwo nie odpuszczą!a czy potrafisz odpowiedziec na proste pytanie? czy na zdjęciu to on czy nie on?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Tylko ciekawe w jaki sposob maja zamiar "nieodpuscic" czy ktos chociaz zrobil zdjecie tego jak mu przekazuje pieniadze? Nie? To w takim razie moze isc w zaparte twierdzac ze te osoby sie zmowily aby go okrasc i z braku dowodow sprawa bedzie umorzona.

A jesli ktos nawet ma dowod to moze powiedziec ze byla to zaplata za wynajem wedle ustnej umowy a nie depozyt i wszyscy sa w punkcie wyjscia. Koles byl sprytny i wyrolowal niemyslacych.

Szkoda ze niewprowadzono "Nagrody Darwina w dziedzinie ekonomii" bylaby pewnie jeszcze smieszniejsza od "zwyklej nagrody Darwina" przyznawanej za wyjatkowe sposoby w jakie coniektorzy samemu sie eliminuja, przysparzaja sobie uszczerbku na zdrowiu lub ewentualnie wykluczaja z mozliwosci reprodukcji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok