Ciesla/zbrojarz

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   31-07-2019 08:52   |  Numer ogłoszenia: 83382
  • Stanowisko:zbrojarz/ciesla szalunkowy/betoniarz
  • Branża:Budownictwo

Randstad ma mozliwosci dla Ciebie!

Prowadzimy rekrutacje dla klienta na stanowisko:
Jestes zbrojarzem, ciesla szalunkowym lub betoniarzem ?
Zapraszamy!

Oferujemy stale zatrudnienie i dlugie projekty w Oslo.

grupy zbrojarsko/ciesielskie mile widziane.

Start projektu koniec sierpnia.

Kontakt: jozef.kwit@randstad.no

  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    Zbrojenie
    Szalowanie
    Montaz elementow prefab. Peri/doca

    Stawka na godzine: 260 + akord 330
    Po przetworzeniu dokomentow czeladniczych na skandynawskie przez NOKUT 100 % stawki 160.
    Bez przetworzenia 90 % z 260

    Godziny pracy: normalne, eventuala mozliwosc banku godzin na zjazdy do polski.
  • Wymagania:
    Doswiadczenie pracy w norwegii
    Samodzielnosc
    Umiejetnosc pracy w grupie w parze
    Umiejetnosc czytania rysunkow technicznych
    Znajomosc BHP
    Jezyk norweski lub angielski
  • Oferujemy:
    Praca w globalnej firmy
    Stale zatrudnienia
    Ochrona praw pracownika
    Atrakcyjne zarobki
    Stala umowe o prace
    Ubezpieczenie zdrowotne
    Pomagamy w przetwarzaniu dokumentow czeladniczych na skandynawskie przez NOKUT.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Rejestracja CV i dokumentow: