CIEŚLA SZALUNKOWY- ZBROJARZ/ FORSKALINGSSNEKKER

Vestland, Bergen  |   08-05-2023 14:49   |  Numer ogłoszenia: 85021
CIEŚLA  SZALUNKOWY- ZBROJARZ/ FORSKALINGSSNEKKER
  • Stanowisko:CIEŚLA SZALUNKOWY- ZBROJARZ / FORSKALINGSSNEKKER
Bergen Personal AS jest jedną z największych agencji rekrutacyjnych w zachodniej Norwegii. Zatrudniamy wyspecjalizowanych pracowników budowlanych do prac na terenie Bergen i okolic. Firma kładzie silny nacisk na przepisy BHP poprzez systematyczne udoskonalanie wewnętrznych norm oraz przeprowadzanie szkoleń BHP. Naszymi klientami są profesjonalni przedsiębiorcy o ugruntowanej pozycji, dzialający zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Cieśla Szalunkowy / forskalingssnekker
  • Miejsce pracy:
    Bergen
  • Opis stanowiska:
    Start pracy: od zaraz
    Dlugie projekty
  • Wymagania:
    - doświadczenie w pracy jako zbrojarz/ cieśla szalunkowy min. 3 lata
    - znajomość systemów szalunkowych PERI, DOKA
    - znajomość tradycyjnego modelu szalowania
    - referencje od poprzednich pracodawcow
    - doświadczenie w pracy w Norwegii lub innym kraju w Skandynawii w przeciągu ostatnich lat będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy:
    - legalne zatrudnienie zgodne z zasadami panującymi na norweskim rynku pracy
    - pokrycie kosztów dojazdu do pracy
    - feriepenger (wynagrodzenie urlopowe) w wysokosci 12% od rocznych dochodów
    - oszczedności emerytalne AFP, tj. mozliwość przejscia na emeryture w wieku 62 lat (regulacje zwiaząne z podpisanym przez naszą agencje Ukladem Zbiorowym Pracy)
    - ubezpieczenie od wypadków w pracy
    - ubrania oraz narzedzia potrzebne do pracy
    - opieka polskojezycznych konsultantow w biurze
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Jesli spodobala Ci sie oferta, wyslij swoje CV juz dzis!
    agata.grzybacz@bergenpersonal.no

Zobacz więcej zdjęć